• Sklep
  • Odbierz prezent
analiza EURGBP
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku EURGBP

Na rynku EURGPB doszło do wybicia formacji flagi. Jak na razie rynek zatrzymał się na poziomie szczytów z 25 lutego. Jeśli te zostaną wybite to możliwa będzie realizacja zasięgu formacji.

 

Na wykresie interwału H1 widzimy bardzo dobrze ukształtowaną formację chorągiewki, która powstała po wybiciu odwróconej formacji RGR. Do wyznaczenia zasięgu chorągiewki posłużył nam odcinek dynamicznego ruchu wzrostowego, który nastąpił przed krótką konsolidacją. Jak widzimy na ten moment wzrosty zostały skutecznie powstrzymane przez opór na poziomie 0,7925, co oznacza, że dotychczas zrealizowane zostało niecałe 40% potencjalnego zasięgu formacji. Wybicie poziomu 0,7925 może nie tylko skutkować ruchem w kierunku 0,797, który jest poziomem docelowym dla formacji, ale także znacznie dalszym ruchem, gdyż poziom 0,7925 wyznaczony jest przez maksymalne poziomy w obecnym trendzie wzrostowym.

 

Wykres 1. EURGBP - H1

FXMAG forex eurgbp - próba wybicia szczytów 1


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk