• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
analiza eurgbp
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na parze EURGBP

Na rynku EURGBP pojawia się potencjalna formacja zwiastująca spadki. Ma ona wymowę przeciwną do scenariusza dla euro na parze EURCHF, stąd całkiem możliwe, iż realizacja jednego z tych scenariuszy zaneguje drugi scenariusz, choć niewykluczone, że rozegrane zostaną oba scenariusze. Aby tak się stało konieczne są wzrosty na parze GBPCHF.

 

Scenariusz spadkowy dla pary EURGBP opiera się na potencjalnej formacji flagi i zapowiada możliwe wydłużenie obecnej korekty spadkowej. W tej chwili korekta zatrzymała się na zniesieniu 38,2% ostatniego ruchu wzrostowego. W związku z tym, że poziom 0,7938 może stanowić dla rynku silne wsparcie wyrysowaną formację warto rozegrać dopiero po wybiciu tego poziomu. Jeśli dojdzie do przebicia wsparcia to będziemy oczekiwali ruchu w kierunku poziomu 0,7756, choć należy zwrócić uwagę, że po drodze możemy napotkać kolejne bardzo silne wsparcie na poziomie 0,7829, gdzie oprócz lokalnego dołka występuje poziom zniesienia 61,8% ostatniego ruchu wzrostowego.

 

EURGBP - H4

FXMAG forex eurgbp - dojdzie do pogłębienia korekty? 1


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk