• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
analiza eurchf
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku EURCHF

Na rynku EURCHF doszło do wybicia górnego ograniczenia formacji flagi. Sygnalizuje to możliwość kontynuacji ruchu wzrostowego z zasięgiem zbliżonym do szczytu z początku lutego bieżącego roku. Kluczowe dla popytu będzie na ten moment wybicie poziomu 1,1015, który może stanowić istotny opór dla ruchu w górę i w rezultacie zanegować powstałą formację.

 

EURCHF – H4

FXMAG forex eurchf - sygnały kolejnych wzrostów 1

 

Jeśli scenariusz wzrostowy będzie rozgrywany to warto zwrócić uwagę na dwie istotne strefy oporu. Pierwszą z nich jest strefa w okolicy poziomu 1,105, która poza tym, że była kilkukrotnie testowana w przeszłości, co wskazuje na jej istotność, pokrywa się dodatkowo z dwoma ważnymi mierzeniami: zniesieniem 61,8% całego ruchu wzrostowego i projekcją 1:1 (FE 100,0) dla pierwszego impulsu korekty wzrostowej. Druga ze stref wsparcia pokrywa się z wierzchołkiem z początku lutego i może zatrzymać próby dalszego ruchu w górę.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk