• Odbierz prezent
EUR/USD przed Payrolls
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na parze EUR/USD przed danymi z USA

Dziś o godzinie 14:30 poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy (Śledź relację LIVE). W momencie publikacji spodziewamy się większej zmienności na parach z dolarem, w tym EUR/USD.

 

Jeżeli chodzi o sytuację techniczną, to z perspektywy interwału D1 obowiązuje tendencja wzrostowa. Scenariusz zmieniłby się na spadkowy dopiero w momencie wybicia dołem strefy zaznaczonej kolorem zielonym. Aktualnie co prawda znajdujemy sie na oporze wynikającym z geometrii 1:1 oraz mierzenia 127,2%, natomiast po jego wybiciu kurs powinien ruszyć w kierunku zniesienia 161,8%.

 

Wykres 1. Para walutowa EUR/USD interwał D1

EUR/USD

 

Patrząc na niższy interwał czasowy - H4, widać wyraźną tendencję wzrostową. W tej chwili najbliższym kluczowym wsparciem są okolice okrągłego poziomu 1,0900, gdzie wypada dolne ograniczenie układu Overbalance (niebieski prostokąt).
 

Wykres 2. Para walutowa EUR/USD interwał H4

EUR/USD

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

 

EUR/USD zlecenie oczekujące buy limit

cena otwarcia:  1,0900

SL:  1,0850

TP: 1,1100

Data wygaśnięcia 05.05.17 20:00

Przestaw SL na BE po +35pipsach

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk