• Odbierz prezent
eToro zatrudnia Pawła Majtkowskiego jako analityka na polskim rynku

Paweł Majtkowski dołączył do polskiego oddziału eToro, globalnej internetowej platformy inwestycyjnej obejmującej wiele aktywów, jako analityk i komentator rynków. Paweł Majtkowski jest uznanym ekspertem rynków finansowych z dużym doświadczeniem jako analityk w instytucjach finansowych.

Był głównym analitykiem m.in. w Aviva - Centrum Finansów, Expander Advisors, Finamo i Poczcie Polskiej

Jest on też jednym z najczęściej cytowanych ekspertów w dziedzinie gospodarki i rynków finansowych w Polsce. Ostatnio był Dyrektorem Finansowym w Mennica Metale Sp. z o.o. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Jest także autorem wielu publikacji z zakresu inwestowania, finansów osobistych i gospodarki.

Paweł Majtkowski, nowy analityk eToro w Polsce powiedział:

„W mojej pracy zawsze przywiązywałem dużą wagę do edukacji Polaków w zakresie finansów osobistych i cieszę się, że teraz będę to robił razem z eToro”. Gil Shapira, Dyrektor ds. Inwestycji w eToro dodał: „Miło nam powitać Pawła Majtkowskiego w eToro. Od 2017 roku oferujemy Polakom dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i widzimy ogromne możliwości dalszego wzmacniania naszej oferty w regionie. Zatrudnienie Pawła jest ważną częścią tego procesu i świadczy o silnym zaangażowaniu eToro na szybko rozwijającym się polskim rynku. Wierzymy, że edukacja ludzi w zakresie globalnych zmian na rynkach finansowych pomoże im podejmować lepsze długoterminowe i zdywersyfikowane decyzje inwestycyjne. Doświadczenie i wiedza Pawła będą stanowić cenne źródło informacji dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej i dokładnie zgłębić świat globalnych inwestycji”.

Misją eToro jest otwarcie globalnych rynków finansowych,

aby ludzie mogli handlować i inwestować w prosty i przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia handel i inwestowanie w zróżnicowane aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty. eToro daje również możliwość wyboru sposobu inwestowania. Użytkownicy eToro mogą m.in.: inwestować samodzielnie, kopiować doświadczonego inwestora na platformie lub inwestować w portfel tematyczny.


eToro

eToro zostało założone w 2007 roku w celu globalnego otwarcia rynków inwestycyjnych, aby każdy mógł handlować i inwestować w prosty oraz przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia ludziom inwestowanie w wybrane przez nich aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty. Jesteśmy globalną społecznością ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników, którzy dzielą się swoimi strategiami inwestycyjnymi, ponieważ platforma daje możliwość kopiowania działań tych użytkowników, którzy odnieśli największy sukces. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze użytkownicy mogą z łatwością kupować, przechowywać i sprzedawać aktywa, monitorować swój portfel w czasie rzeczywistym oraz dokonywać transakcji w dowolnym momencie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk