• Odbierz prezent
eToro wprowadza usługę Crypto CopyFund z ofertą najbardziej popularnych kryptowalut na świecie
  • Crypto CopyFund eToro oferuje Bitcoina, Ethereum, DASH, LiteCoina, Ripplea oraz Ethereum Classic
  • Inwestorzy mają teraz dostęp do wszystkich najważniejszych kryptowalut na platformie internetowej

 

Warszawa, 11 lipca 2017 r. – eToro, globalna społecznościowa platforma handlowa i inwestycyjna, uruchomiła usługę Crypto CopyFund, która oferuje inwestorom sześć najpopularniejszych obecnie dostępnych kryptowalut. Jest to odpowiedź na czterokrotny wzrost popytu na handel kryptowalutami w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Globalna wartość rynkowa kryptowalut osiągnęła ponad 100 miliardów dolarów.

Oprócz popularnych aktywów, takich jak Bitcoin i Ethereum - również dostępnych indywidualnie na platformie - inwestorzy będą mogli uzyskać dostęp do DASH, LiteCoin, Ripple i Ethereum Classic za pośrednictwem usługi CopyFund.

Portfel, który jest regularnie analizowany i automatycznie równoważony raz w miesiącu przez komitet inwestycyjny eToro oferuje inwestującym zdywersyfikowaną ofertę dopasowaną do wielkości kapitalizacji rynkowej.

“Rok 2017 jest rokiem kryptowalut. Rynek światowy osiągnął obecnie kapitalizację rzędu 100 miliardów dolarów, a w ciągu zaledwie kilku ostatnich miesięcy powstało jeszcze więcej nowych kryptowalut.

Uważamy, że 100 miliardów dolarów to kamień milowy na drodze do rynku o wartości tryliona dolarów, a dobra strategia zmierzająca do osiągnięcia tego wzrostu polega na inwestowaniu
w kryptowaluty o największej wartości liczonej za pomocą rynkowej średniej ważonej.

Popularność rynku oraz świadomość inwestorów o jego potencjale rosną. Dlatego chcemy zapewnić naszym klientom tak duży dostęp do niego, jak to tylko możliwe. Inwestowanie w najlepsze kryptowaluty jest dziś bardzo skomplikowane, wymaga wiedzy technicznej, umiejętnego zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem zakupu oraz przechowywania nowych zasobów cyfrowych. W eToro upraszczamy ten proces do jednego kliknięcia myszką.

Usługa CopyFund jest pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem na świecie oferującym inwestorom dostęp do największych cyfrowych walut w jednym innowacyjnym portfolio. Dla tych, którzy wierzą
w potencjał technologii, jest to okazja do inwestowania w przystępny i prosty sposób” –
powiedział Yoni Assia, współzałożyciel i prezes eToro.

Usługa eToro CopyFunds umożliwia inwestowanie w uprzednio zdefiniowane strategie rynkowe, wykorzystując wiedzę i doświadczenie innych. Najlepsi traderzy na CopyFunds i Market CopyFunds umożliwiają inwestorom dostęp do najlepszych strategii działania z globalnej społeczności eToro. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc inwestorom zminimalizować długoterminowe ryzyko
i promować możliwości wzrostu poprzez tworzenie zdywersyfikowanych portfeli inwestycyjnych. 

Na eToro użytkownicy mogą również handlować indywidualnymi kryptowalutami, koncentrując się na Bitcoinie i Ethereum. Dodatkowo użytkownicy eToro mogą skopiować strategie inwestycyjne ekspertów ds. kryptowalut, takich jak Liam Davies, Alex Plesk i Jay Smith, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągnęli do 171% zysku, a inni użytkownicy bazując na ich decyzjach zainwestowali już ponad 2 miliony dolarów.

 

eToro posiada obecnie kilkadziesiąt usług CopyFunds, wszystkie są dostępne przy minimalnej inwestycji w wysokości 5 000 dolarów.


eToro

eToro zostało założone w 2007 roku w celu globalnego otwarcia rynków inwestycyjnych, aby każdy mógł handlować i inwestować w prosty oraz przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia ludziom inwestowanie w wybrane przez nich aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty. Jesteśmy globalną społecznością ponad 20 milionów zarejestrowanych użytkowników, którzy dzielą się swoimi strategiami inwestycyjnymi, ponieważ platforma daje możliwość kopiowania działań tych użytkowników, którzy odnieśli największy sukces. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze użytkownicy mogą z łatwością kupować, przechowywać i sprzedawać aktywa, monitorować swój portfel w czasie rzeczywistym oraz dokonywać transakcji w dowolnym momencie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk