• Odbierz prezent
Ethereum i jego największe problemy - jak "naprawić" ETH? Wywiad z Łukaszem Żelichowskim z Kanga Exchange
fot. freepik.com

Ethereum w ostatnich dniach wyznaczyło kolejne historyczne szczyty cenowe, po raz pierwszy przekraczając barierę 3000 dolarów za 1 ETH. Ogromny ruch w sieci Ethereum uwypuklił jednak bolączki całego ekosystemu, który ma ogromne znaczenie dla całego rynku kryptowalut i tokenów - nie od dziś bowiem wiadomo, że sieć w obecnej formie ma zbyt niską przepustowość, a opłaty transakcyjne są coraz wyższe.

Zapraszamy na rozmowę z Łukaszem Żelichowskim, który jest dyrektorem technologicznym giełdy Kanga Exchange. Łukasz opowie o największych bolączkach sieci Ethereum, związanych z ograniczoną skalowalnością i wysokimi kosztami transakcyjnymi, a także przedstawi istniejące rozwiązania tych problemów. Wśród nich znajduje się projekt Polygon (dawniej Matic Network), który stawia sobie za cel „odkorkowanie” sieci Ethereum. Kanga Exchange będzie pierwszą polską giełdą kryptowalut i tokenów, która wprowadzi pełną integrację z siecią Polygon.

Rozmowa w formie transmisji na żywo odbędzie się w czwartek 6 maja o godz. 15:00 na kanale YouTube FXMAG. Zachęcamy do interaktywnego udziału w transmisji i zadawania pytań na czacie.

 

Notowania: ETHEREUM

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/ETHUSD/

Darek Dziduch

Redaktor portalu FXMAG, prowadzący programy "Kurs bitcoina od zera", czy satyryczno-edukacyjny "Spółki czy spod lady". Edukuje w zakresie kryptowalut, promuje inwestycje ESG i śledzi nadużycia na rynkach finansowych. Zainteresowania rynkowe łączy z wiedzą z zakresu psychologii inwestowania, którą przemyca do swoich tekstów i nagrań

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk