• Odbierz prezent
Ethereum Classic ETC Coinbase giełda kryptowalut kryptowaluty

Ethereum Classic wchodzi na Coinbase Consumer. Wiadomość ta ucieszyła inwestorów, powodując wzrost ceny tej kryptowaluty.

 

Ethereum Classic na Coinbase

Zgodnie  z wcześniejszymi zapowiedziami Ethereum Classic wchodzi na giełdę kryptowalut Coinbase, umożliwiając inwestycje w tę kryptowalutę inwestorom detalicznym. Coinbase jest jedną z największych giełd kryptowalut. Ma nawet swój własny indeks największych kryptowalut i oparty na nim fundusz indeksowy. W ostatnim czasie zasłynęła również z nowych usług oferowanych inwestorom instytucjonalnym.

Coinbase poinformowała o wprowadzeniu Ethereum Classic do handlu dla drobnych inwestorów detalicznych w wiadomości zamieszczonej na Twitterze 16 sierpnia o 1.36 czasu amerykańskiego. Zgodnie z tą informacją, począwszy od godziny 5 po południu czasu amerykańskiego w dniu dzisiejszym klienci Coinbase Consumer będą mogli kupować, sprzedawać i używać Ethereum Classic na Coinbase, korzystając ze strony internetowej giełdy i aplikacji mobilnej. Wiadomość ta ukazała się kilka dni po tym, jak giełda Coinbase poinformowała, że doda Ethereum Classic do swego funduszu indeksowego. Warto wspomnieć, że 7 sierpnia Ethereum Classic zostało wprowadzone do handlu na platformie Coinbase Pro. Wejście Ethereum Classic na Coinbase Consumer będzie okazją dla drobnych inwestorów detalicznych, aby korzystać z możliwości inwestycji w tę kryptowalutę na Coinbase.

 

Reakcja rynku

Podana wiadomość spowodowała wzrost ceny Ethereum Classic. Podobna reakcja miała miejsce na wieść o wejściu tej kryptowaluty na Coinbase Pro i Coinbase Prime, a także na platformę Robinhood. Warto wspomnieć, że wówczas również miały miejsce duże wzrosty. Później miała miejsce realizacja zysków. Jednak w dniu dzisiejszym Ethereum Classic znów rośnie. Cena tej kryptowaluty wzrosła o ponad 16% w ciągu ostatnich godzin.

Według danych z CoinMarketCap, Ethereum Classic znalazło się na 11 miejscu w rankingu kryptowalut o największej kapitalizacji. 

 

FXMAG kryptowaluty ethereum classic na coinbase ethereum classic kryptowaluty coinbase giełda kryptowalut 1

Wykres Ethereum Classic - interwał 30 min 

 

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

 

Szukasz miejsca gdzie swobodnie możesz dyskutować o kryptowalutach, bitcoinie, tokenach oraz ICO?

 

Dołącz do facebookowej grupy CoinGroup


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk