• Odbierz prezent
ETFy w portfelu inwestycyjnym tematem kolejnego XTB Trading Club

 W najbliższy czwartek 15 marca 2018 r. o godzinie 16 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Trading Club. W siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie wystąpi wszechstronny trader Przemysław Lik, który omówi “Jak wybrać odpowiedni ETF do portfela inwestycyjnego”.

 

Warsztaty

Podczas prelekcji Przemysław Lik udzieli odpowiedzi na pytanie “Jak wybrać odpowiedni ETF do portfela inwestycyjnego?”. Poza szkoleniem stacjonarnym odbędzie się także Live Stream, który umożliwi dostęp do prelekcji osobom, które nie będą mogły odwiedzić biura przy Ogrodowej 58.

 

ZAPISZ SIĘ

 

 

O prelegencie:

Przemysław Lik - swoją wiedzę z zakresu inwestowania oraz strategii inwestycyjnych zdobywał studiując ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. Od lat specjalizuje się w analizie technicznej, w szczególności w geometrii rynkowej, którą stosuje do własnych inwestycji na rynku kontraktów terminowych na indeksów. Prowadzi szkolenia z zakresu analizy technicznej oraz fundamentalnej dla klientów XTB. Wielokrotnie reprezentował firmę w mediach branżowych. W 2009 roku zdobył licencję Maklera Papierów Wartościowych z Uprawnieniami do Doradztwa Inwestycyjnego (nr lic. 2321).Tematem kolejnych warsztatów, które odbędą się 22 marca będą “Formacje Harmoniczne na rynkach finansowych”. Prelekcję poprowadzi Łukasz Fijołek - współzałożyciel serwisu edukacyjno-analitycznego dla Traderów FOREX - FiboTeamSchool.pl. Szczegóły dotyczące szkoleń z Przemysławem Likiem oraz Łukaszem Fijołkiem znajdują się pod tym linkiem.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk