• Odbierz prezent
eService dostarczy usługi dla Krajowej Administracji Skarbowej
  • Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wybrała ofertę eService na obsługę płatności bezgotówkowych dla Służby Celno-Skarbowej.
  • W ramach umowy zawartej 19 sierpnia 2020 r., KAS wydzierżawi 168 nowoczesnych terminali płatniczych, z których dzięki Programowi Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego – Polska Bezgotówkowa, przez co najmniej rok będzie korzystać bezpłatnie.

Terminale płatnicze eService będą służyć do przyjmowania opłat – np. mandatów lub kaucji, pobieranych w przypadku naruszenia przepisów ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowymi (tzw. ustawa SENT). Wykorzystanie nowoczesnych urządzeń pracujących w trybie stacjonarnym oraz mobilnym zapewni przewoźnikom i kierowcom możliwość szybkiego uregulowania wymaganych zobowiązań poprzez płatność kartą w dowolnym urzędzie celno-skarbowym lub na miejscu kontroli prowadzonych przez funkcjonariuszy KAS.

- Wybór dokonany przez Krajową Administrację Skarbową, jest kolejnym, bardzo ważnym dowodem zaufania dla jakości usług, które eService dostarcza polskim przedsiębiorcom, urzędom, instytucjom oraz organom administracji państwowej. Potwierdza, że łącząc doświadczenie i przygotowywane „na miarę” rozwiązania płatnicze, realizujemy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów — powiedziała Joanna Seklecka, prezes eService.

Dostawca usług płatniczych dla Służby Celno-Skarbowej został wyłoniony w drodze wyboru ofert złożonych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe Izby Administracji Skarbowej w Opolu z 15 kwietnia 2020 r. Uprzednio, 20 lutego 2020 r., KAS zawarła porozumienie
z Fundacją Polska Bezgotówkowa w sprawie objęcia podległych jej jednostek Programem Polska Bezgotówkowa.
Dzięki niemu całoroczne koszty dzierżawy terminali oraz realizowanych za ich pomocą usług zostaną pokryte ze środków Programu Polska Bezgotówkowa. O wyborze oferty eService zdecydował m.in. ponadstandardowy zakres dostarczanych usług, w tym rozwiązania gwarantujące współpracę terminali mobilnych ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Zapewnia to ich pełną funkcjonalność oraz możliwość przyjmowania płatności w dowolnym czasie i miejscu na terenie kraju.

Krajowa Administracja Skarbowa jest kolejnym po GITD oraz Policji organem, który realizując strategię unowocześniania i cyfryzacji administracji publicznej, wybrał usługi płatnicze oferowane przez lidera polskiego rynku płatności bezgotówkowych — eService. Firma jest także najchętniej wybieranym przez polskich przedsiębiorców agentem rozliczeniowym, który jako jedyny zapewnia m.in. całkowicie bezpłatne terminale płatnicze, na własność.

***

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. jest liderem polskiego rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych. Firma jest aktywnym członkiem Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego – Polska Bezgotówkowa i najchętniej wybieranym dostawcą oferowanych za jego pośrednictwem usług płatniczych. Od 20 lat umożliwia dokonywanie transakcji kartowych i elektronicznych - w sklepach oraz tysiącach mobilnych i stacjonarnych punktów usługowych. Jako jedyna firma w branży, nieprzerwanie od 2009 gwarantuje bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług, która co roku jest kontrolowana i potwierdzana wydawanym przez TUV Certyfikatem ISO 9001. Wyróżnikiem firmy jest także największa w Polsce - własna sieć serwisowa oraz działające 24 godziny na dobę Centrum Obsługi Akceptanta, wspierające klientów z Polski i zagranicy. eService wspiera popularyzację płatności bezgotówkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w jednostkach samorządu terytorialnego i instytucjach publicznych. Aby ułatwić im otrzymanie bezpłatnych terminali w programie Polska Bezgotówkowa, firma uruchomiła portal www.bezgotowki.pl.

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o., jest częścią notowanej na NASDAQ grupy EVO Payments International (66 proc.) oraz PKO Banku Polskiego (34 proc).

EVO Payments, Inc. (NASDAQ: EVOP) jest wiodącym dostawcą technologii płatniczych i usług dostępnych w ponad 150 walutach, na ponad 50 rynkach świata. EVO oferuje szereg innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań płatniczych dla przedsiębiorców, od małych i średnich przedsiębiorstw po międzynarodowe firmy i organizacje. Jako w pełni zintegrowany agent rozliczeniowy i procesor płatności, EVO zapewnia konkurencyjne rozwiązania, które promują rozwój biznesu, zwiększają lojalność klientów oraz zwiększają bezpieczeństwo przetwarzanych danych.

Kontakt dla mediów:

e-mail:

media@eservice.com.pl

Twitter:

https://twitter.com/eService_pl

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/company/eservice-s.a./


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk