• Sklep
  • Odbierz prezent
Akcje Bit Evil zyskują wciąż na wartości. Czy EraCoin ma wpływ na takie notowania Spółki?
Z artykułu dowiesz się:

- Dalszym rozwoju sytuacji na akcjach Bit Evil po spektakularnym debiucie

Bit Evil wciąż zyskuje. Wczorajsze wzrosty na akcjach Bit Evil sprawiły, że debiut tej Spółki na NewConnect był jednym z najgorętszych debiutów z jakimi mieliśmy ostatnio do czynienia na polskim rynku kapitałowym.

 

Gorący debiut Bit Evil

Bit Evil S.A., spółka w której pierwsze skrzypce gra Maria Belka (córka byłego premiera i prezesa NBP - Marka Belki) zadebiutowała wczoraj na NewConnect. Jak informowaliśmy Was wczoraj, kurs akcji Bit Evil wzrósł w ciągu godzinny o ponad 110%. Spółka, która jest twórcą platformy EraCoin może uważać swój debiut za udany.

 

Notowania Bit Evil w górę

Wczoraj wydawało się, że kurs akcji Spółki ustabilizował się na poziomie nieco poniżej, 3,80 zł.

Kurs akcji Bit Evil 13-07-2017 - dzień po debiucie

 

Dziś jednak mamy do czynienia z dalszymi wzrostami. Co prawda, przed dwunastą, wzrost nie przyjmował już trzycyfrowych wartości, tak jak wczoraj, ale wciąż był on pokaźny. Około 11:50, akcje Spółki zyskiwały na wartości 36%.

Powodem nagłych wzrostów po wczorajszej stabilizacji może być fakt, że część inwestorów dowiedziała się o spektakularnym debiucie Spółki z mediów, już po zamknięciu sesji. Możliwe, że nastąpił napływ inwestorów kuszonych wizją dużych wzrostów, a część z nich postanowiła kupić akcje Bit Evil. Jeżeli powyższe przypuszczenia okazałyby się prawdziwe, to możliwa jest korekta. Możliwe jednak, że siły popytu i podaży zrównoważą się, stabilizując kurs w jakimś przewidywalnym korytarzu cenowym. Przestrzegałbym jednak przed huraoptymistycznym myśleniem i inwestowaniem bez opamiętania, tylko z powodu co prawda niedawnych, ale historycznych już wzrostów.

 

(źródło grafiki głównej: pixabay.com)


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk