• Odbierz prezent
Epidemia dopadnie inwestorów? | #12 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W dwunastym odcinku zastanawiamy się nad tym jaki wpływ na rynki będzie miał chiński koronawirus, a także jak na światowe giełdy oddziaływały epidemie z przeszłości. Oprócz tego debatujemy na temat możliwej współpracy Elona Muska, prezesa spółki Tesla, z CD Projekt.

 

 

 

Czytaj także: Cyberpunk dał popalić CD Projekt. Prawie jak frank frankowiczom | #11 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W jedenastym od.. Czytaj
Cyberpunk dał popalić CD Projekt. Prawie jak frank frankowiczom | #11 Spółki czy spod lady?


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk