• Odbierz prezent
EOS - numer 5 wśród kryptowalut

EOS znajduje się w tej chwili na 5 miejscu pod względem kapitalizacji na rynku kryptowalut. Zobaczmy, czy podobnie jak na innych krypto, warto przyjrzeć się tutaj sytuacji pod względem analizy technicznej.

Jeżeli chodzi o interwał H4, znajdujemy się w tendencji spadkowej. Niewykluczone, że w najbliższych dniach zobaczymy atak na ostatnie minima. Zmiana sytuacji nastąpi dopiero w momencie pokonania poziomu 14,00 - czyli górnego ograniczenia układu Overbalance.

Wykres 1. Krypto - EOS/USD interwał H4

FXMAG kryptowaluty eos - numer 5 wśród kryptowalut eos krytpo overbalance 1

źródło: tradingview.com

Patrząc na nieco niższy przedział czasowy - H1, znajdujemy się w lokalnej konsolidacji. Wybicie w jedną ze stron powinno doprowadzić do większego ruchu trendowego. W przypadku wybicia dołem, spodziewam się testu poziomu 10,50. Drugi scenariusz zakłada wyjście górą i atak na poziom 14,00.

Wykres 2. Krypto - EOS/USD interwał H1

FXMAG kryptowaluty eos - numer 5 wśród kryptowalut eos krytpo overbalance 2

źródło: tradingview.com

 

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

Więcej moich analiz i pomysłów na handel znajdziesz na portalu Trading Dot 


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk