• Odbierz prezent
Ekspansja sieci Bitomatów FlyingAtom

Wraz z rosnącym rynkiem kryptowalut i popytem na niego firma FlyingAtom postanowiła rozwinąć swoje portfolio bitomatów o kolejne pięć urządzeń. Klienci chcący skorzystać z bankomatów do kryptowalut tej firmy mogą to zrobić już w 36 punktach!

 

Co to jest bitomat?

Bitomat to sprzęt przypominający zwykły bankomat, z tą różnicą, że za jego pomocą można wymienić krytowaluty na walutę FIAT i odwrotnie. Samo działanie urządzenia jest bardzo proste i przejrzyste. Do tego korzystanie z niego zapewnia nam pełną anonimowość, co odróżnia je, chociażby od giełd handlujących coinami.

Bankomaty firmy FlyingAtom przyjmują wszystkie nominały banknotów do 500 zł włącznie. Minimalna wpłata to 100 zł.

 

FlyingAtom – największa firma w Polsce zajmująca się kryptowalutami

Firma ta od wielu lat umożliwia swoim klientom handel kryptowalutami. Jedną z wielu zalet jej oferty jest szerokie portfolio bitomatów. Posiada ich aż 36, co zapewnia jej miejsce w TOP 10 operatorów bankomatów kryptowalutowych w Europie!

Można z nich korzystać między innymi w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gliwicach i w wielu innych miastach. W niektórych z nich znajduje się po kilka bankomatów.

 

W sierpniu FlyingAtom udostępniło kolejne 5 bitomatów

Z początkiem miesiąca oddano do dyspozycji bitomat, który znajduje się we Wrocławiu (W tym mieście są dostępne 3 bitomaty. Więcej informacji na stronie flyingatom.com/bankomaty-bitcoin) w CH Korona, wejście "Lwowskie" obok Cinema City i Decathlon, ul. Bolesława Krzywoustego 126.

Następy bitomat postawiono w Łodzi, w Manufakturze, poziom 0, obok sklepu CCC, Geox, ul. Drewnowska 58. Jest to trzeci bitomat w tym mieście.

Kilka dni później w Krakowie w Galerii Kazimierz, na poziomie 1, obok sklepu Worldbox, ul. Podgórska 34 zainstalowano nowy bitomat. Na terenie Krakowa jest już ich 5.

Oczywiście na liście nie mogło zabraknąć naszej stolicy, dla której jest to już 7 urządzenie służące do wymiany kryptowalut. Znajduje się ono w Elektrowni Powiśle, przy ul. Dobrej 42 (na poziomie -1, obok windy i bankomatu sieci Euronet).

Ostatnim z listy jest bankomat znajdujący się w Nowym Sączu, przy ul. Węgierskiej 170 w Galerii Sandecja, poziom 0, przy schodach ruchomych, obok sklepu Femestage Eva Minge.


FlyingAtom

FlyingAtom - polski kantor Bitcoin i kryptowalut działający na rynku od 2015 roku. Poza biurami stacjonarnymi FlyingAtom posiada sieć 30 bitomatów - urządzeń do wymiany Bitcoina. Oprócz działalności na rynku kryptowalut FlyingAtom prowadzi też działalność kantorową związaną ze sprzedażą fizycznego złota, srebra oraz diamentów inwestycyjnych.  

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk