• Odbierz prezent
EKIPA HOLDING bierze udział w produkcji premierowej gry My Dino Friend
fot. freepik.com

Spółka T-Bull S.A. kończy rok premierą gry My Dino Friend, która powstała we współpracy z gamingową organizacją EKIPA HOLDING. Stabilną pozycję studia pokazuje raport podsumowujący listopad 2021 roku. Łącznie mobilne gry dewelopera zostały pobrane ponad 3,1 miliona razy.

My Dino Friend to gra z segmentu casual, która zadebiutowała 9 grudnia 2021 roku na urządzeniach z systemem Android . Produkcja jest wynikiem kooperacji deweloperów z T-Bull S.A. i członków GG Bay – gamingowej organizacji należącej do popularnej grupy EKIPA.

Tytuł łączy w sobie dwie mechaniki - pierwsza polega na opiekowaniu się wirtualnym dinozaurem, druga pozwala na wzięcie udziału w mini grach, dzięki którym gracze będą awansować w rankingu opiekunów i odblokowywać kolejne nagrody.

„My Dino Friend to pierwsza gra, która powstała dzięki współpracy T-Bull oraz GG Bay. Produkcja przeszła bardzo długą drogę od pierwszych konceptów po finalną wersję – mówi Damian Fijałkowski, Prezes Zarządu T-Bull S.A. - Dzięki współpracy z pomysłowym i zaangażowanym zespołem twórców z GG Bay oraz EKIPY udało się nam stworzyć grę, która dotrze do szerokiego grona odbiorców. Przed nami kolejne ekscytujące projekty, tym razem tworzone na większą skalę i z większym budżetem”.

T-Bull S.A. podsumowuje listopad 2021 roku raportem, który potwierdza stabilną pozycję dewelopera na rynku gier mobilnych. Łącznie na całym świecie produkcje T-Bull S.A. zostały pobrane blisko 570 milionów razy na wszystkich platformach mobilnych. Niezmiennie, większość instalacji gier została przeprowadzona poprzez sklep Google Play.

Gry T-Bull S.A. w listopadzie 2021 roku

  • Top Speed 2 została pobrana w miesiącu objętym raportem ponad 551 tysięcy razy. Gra cieszyła się największym zainteresowaniem na terenie Iranu, Uzbekistanu i Indonezji. Średnia kwota transakcji w grze wyniosła 10,17 USD.
  • Moto Rider GO w listopadzie 2021 roku został zainstalowany ponad 1,5 miliona razy. Gra zbliża się do przekroczenia 140 milionów pobrań przez graczy na całym świecie. Po Moto Rider GO najczęściej sięgali gracze z Indii, Brazylii i Pakistanu. Przeciętnie miłośnicy wirtualnych jednośladów wydawali w grze 6,55 USD.
  • Top Speed przekroczył 61 milionów instalacji na urządzeniach mobilnych na całym świecie. Uczestnicy wyścigów średnio inwestowali w swoje maszyny 5,44 USD. Największe uznanie w listopadzie tytuł zdobył wśród graczy z Indii, Indonezji i Iranu.
  • Tank Battle Heroes – gra skierowana do miłośników czołgów i pancernych bitew najczęściej była instalowana na terenie Uzbekistanu, Iranu i Indii. Gracze przeciętnie wydawali po 4,63 USD aby doinwestować swoje opancerzone maszyny.

T-Bull S.A. – Informacje o firmie

T-Bull S.A. To polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 560 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje się w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Rozszerzona w 2020 roku strategia zakłada również produkcję gier na PC i konsole. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk