• Sklep
  • Odbierz prezent
ECC Games rozpoczyna soft launch Ultimate Fishing Simulator 2019
   

ECC Games SA, notowany na NewConnect, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, rozpoczyna soft launch Ultimate Fishing Simulator 2019 na platformie Android. Spółka chce przetestować tytuł na wybranych rynkach, dostosować go do wymagań użytkowników i ułożyć odpowiedni model monetyzacji.

- Rozpoczynamy testy Ultimate Fishing Simulator 2019. Chcemy sprawdzić, jak tytuł zostanie przyjęty przez graczy na wybranych rynkach i odpowiednio go dopracować. Przy tworzeniu tytułu korzystamy z naszych doświadczen zdobytych podczas produkcji Car Mechanic Simulator 2018 w wersji mobilnej. Wiedza ta pozwoli nam właściwie zoptymalizować monetyzację w grze i maksymalnie wykorzystać potencjał instalacji przez graczy – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games SA.

Ultimate Fishing Simulator 2019 to mobilna gra symulacyjna dla wielbicieli wędkarstwa,

która jest kolejną, ulepszoną częścią już dostępnej produkcji Ultimate Fishing Simulator. Dla użytkowników przygotowano łowiska w realistycznej grafice 3D. Gracze będą mieli do dyspozycji szeroki wybór sprzętu wędkarskiego oraz nowe zadania do wykonania. Wezmą udział w turniejach i będą mogli ustanawiać kolejne rekordy w połowach jak najbardziej okazałych gatunków ryb.

Wersja Ultimate Fishing Simulator na komputery stacjonarne i konsole zadebiutowała 30 sierpnia 2018 roku. Tytuł powstał we współpracy wydawcy Ultimate Games i producenta Bit Golem. Gra spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem przez graczy. Mobilna wersja tytułu została pobrana przez ponad 4 mln użytkowników.

- Zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnej wersji Ultimate Fishing Simulator, ponieważ jest to gra z ogromnym potencjałem, który można jeszcze bardziej rozwinąć. Do nowej wersji wprowadziliśmy wiele zmian, m.in. dodaliśmy system paczek z kartami dzięki którym Gracze będą mogli kolekcjonować sprzęt wędkarski. Posiadamy osobny zespół dedykowany produkcjom mobilnym, w którym pracują doświadczone osoby specjalizujące się w grach na iOS i Android, co z pewnością pomoże jak najlepiej dopracować nowy tytuł – dodaje Piotr Wątrucki.

O SPÓŁCE:

ECC Games SA działa w segmencie gier wideo, specjalizacją studia są symulatory sportowe. Spółka tworzy i produkuje autorskie gry oraz bierze udział w tworzeniu i produkcji gier innych producentów na wszystkie platformy. Studio koncentruje się na dwóch kluczowych rodzajach produkcji: gier z segmentu Premium opartych na autorskich pomysłach tworzonych na platformy PC, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One oraz Nintendo Switch, oraz produkcji gier z segmentu Free-to-Play na platformy mobilne Android oraz iOS, opartych na sprawdzonych markach. Najważniejszym projektem studia jest tytuł Drift19 – pierwszy realistyczny symulator kierowcy driftowego. Studio ma w planach wydanie gry na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One w drugiej połowie 2019 r.

Od lutego 2019 roku ECC Games notowane jest na NewConnect.


FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk