• Odbierz prezent
Darmowe DEMO derywatyw. Graj i wygraj nagrody Apple od CoinDeal!

Handel instrumentami pochodnymi jest jednym ze sposobów na generowanie ogromnych zysków w bardzo krótkim czasie. Tu pojawia się pytanie: Jak nauczyć się tego tak, żeby nie stracić?

CoinDeal pozwoli na darmowe przetestowanie instrumentów pochodnych dając pierwszą możliwość lewarowania BTC do PLN

Aby docenić starania i chęć nauki giełda gwarantuje nagrody o wartości ponad 2500 euro dla najlepszych traderów. Wśród nagród znajduje się: iPhone SE, iPAd mini, Apple Watch, JBL Flip 4 i wiele innych.

Akcja dzieli się na 2 części, w których każdy może wygrać.

Weź udział w konkursie!

Etap I

Pierwsza część konkursu odbywa się jeszcze przed uruchomieniem wersji DEMO i będzie trwać od teraz do 7 lipca 2020 roku.

Na tym etapie jedyne co musisz zrobić to zapisać się na listę oczekujących, a następnie polecić zrobienie tego samego znajomym. Dzięki temu, oprócz zaproszenia ich do całej akcji, za każdego zaproszonego otrzymujesz punkty, które podliczane są w rankingu i dają większą szansę na zdobycie nagród. Im więcej masz punktów, tym bardziej prawdopodobne, że nagrody trafią właśnie do Ciebie. Będziesz mieć bezpośrednią możliwość sprawdzenia rankingu tutaj.

Każda osoba znajdująca się na liście oczekujących otrzyma instrukcję rejestracji do platformy DEMO CoinDeal Derivatives oraz przypomnienie o starcie kolejnego etapu.

Rejestracja na CoinDeal

 

Etap II

Druga część konkursu zaczyna się w momencie startu wersji DEMO po zakończeniu pierwszego etapu i będzie trwać aż do 8 sierpnia 2020 roku. Tutaj będzie liczył się zysk wygenerowany z obrotu instrumentami pochodnymi. Każdy użytkownik w wersji DEMO otrzyma na start pulę darmowych kryptowalut, z którymi będzie mógł rozpocząć handel.

Giełda chce utrzymać napięcie i nie zdradza od razu wszystkich szczegółów. Informacje o drugiej części konkursu zostaną z czasem udostępnione na ich kanałach społecznościowych.

Każdy z uczestników ma dokładnie takie same szanse na wygranie nagród. Nagrody za pierwszą i drugą część konkursu nie łączą się. Liczba zaproszonych osób w pierwszej części nie ma wpływu na Twoje szanse wygranej w drugiej części gry. Regulamin całej akcji znajduje się na oficjalnej stronie derywatyw.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk