• Odbierz prezent
Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 24 IV

Niemiecki indeks Ifo powinien wypaść słabo, ale rynek jest już na to przygotowany po wczorajszym załamaniu w PMI. Interesujące będzie, w jakim kierunku zmierzają przyszłe oczekiwania przedsiębiorców? Po południu dawkę negatywnych danych z USA dostarczą zamówienia na dobra trwałe i indeksu nastrojów konsumentów. Na koniec handlu w Europie zaplanowane są rewizje ratingów dla Wielkiej Brytanii (S&P) i Włoch (S&P/Moody’s).


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 24 IV - 1

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.


Konrad Białas

Główny Ekonomista TMS Brokers Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących. Zwycięzca rankingu Bloomberga na najtrafniejsze prognozy walutowe (Q32015) oraz laureat I miejsca w rankingu Pulsu Biznesu dla prognoz EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN (marzec 2016 r.). Komentator wydarzeń ekonomicznych w telewizji i prasie

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk