• Odbierz prezent
Dzień na rynku. Dojdzie do poruszenia na rynku ropy. Korona szwedzka może być wrażliwa na odczyt inflacji

Wydarzeniem dnia jest komunikat po posiedzeniu FOMC i późniejsza konferencja prasowa prezesa Fed, Powella. Ryzyka przed decyzją nieco przeważają po gołębiej stronie. Z powodu FOMC dane o inflacji CPIUSA tracą na znaczeniu i reakcja na nie będzie stłumiona. Wcześniej korona szwedzka SEK może być wrażliwa na odczyt inflacji ze Szwecji. Raport DoE tradycyjnie przyniesie poruszenie na rynku ropy. Poza tym uwaga na szum informacyjny związany z wojną celną USA-Chiny.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować! 

Kontrakty CFD na indeksy bez swapów!
DE30, US500, WIG20 0,00 PLN SWAP
Spready na:
EUR/USD - 0,8 pipsa,
- DAX - 0,9 pkt,
- złoto - 0,15 dolara

 

Dzień na rynku - 1

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.

Notowania: EURSEK

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURSEK/

Konrad Białas

Główny Ekonomista TMS Brokers Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących. Zwycięzca rankingu Bloomberga na najtrafniejsze prognozy walutowe (Q32015) oraz laureat I miejsca w rankingu Pulsu Biznesu dla prognoz EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN (marzec 2016 r.). Komentator wydarzeń ekonomicznych w telewizji i prasie

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk