• Odbierz prezent
Dzień na rynkach finansowych. Istotne dane makroekonomiczne. Odczyty PMI

Dziś w centrum uwagi będą odczyty PMI z Europy i USA, gdzie poszukiwane będą wskazówki dotyczące mocnego odbicia po fatalnym kwietniu. Z Polski otrzymamy ważne dane o produkcji przemysłowej, ale ujemne dynamiki są pewne. Po południu z USA otrzymamy też cotygodniowy raport o zasiłkach dla bezrobotnych i wskaźnik koniunktury z rejonu Filadelfii. Na koniec dnia pojawi się kilka wypowiedzi członków Fed.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 21 V - 1

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.


Konrad Białas

Główny Ekonomista TMS Brokers Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących. Zwycięzca rankingu Bloomberga na najtrafniejsze prognozy walutowe (Q32015) oraz laureat I miejsca w rankingu Pulsu Biznesu dla prognoz EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN (marzec 2016 r.). Komentator wydarzeń ekonomicznych w telewizji i prasie

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk