• Odbierz prezent
lex van dam spotkanie
Z artykułu dowiesz się:

- Czego będzie dotyczyć kolejne spotkanie z Lexem van Damem

Już dziś o godz. 19:00 zostanie udostępniona kolejna lekcja z byłym traderem Goldman Sachs i zarządzającym funduszem hedgingowym Lexem van Damem!

 

Tym razem Lex opowie jak inwestować na walutach i indeksach. Podczas tego webinarium dowiesz się:

  • jak wybierać pary walutowe do handlu
  • jak stosować metodologię Lexa w odniesieniu do głównych par walutowych (USD, GBP, EUR) oraz walut egzotycznych (BRL, RUB, TRY)
  • jak analizować indeksy i sentyment rynkowy
  • w jaki sposób łączyć analizę techniczną z fundamentalną

 

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu:

Zapisz się już teraz!

 

Wiedza na tym szkoleniu nie była jeszcze omawiana przez żadnego innego polskiego eksperta!

Lex van Dam

Były Trader Goldman Sachs, znany z programu “MillionDollarTraders” w telewizji BBC. Urodził się w Holandii, obecnie jest jednym z najbardziej szanowanych zarządzających funduszem hedgingowym na świecie oraz wiodącym nauczycielem finansowym. Karierę zawodową rozpoczął w 1992 r., zajmując się akcjami Goldman Sachs, gdzie pracował przez dziesięć lat, ostatnio w Departamencie PropTradingu. Lex stworzył scenariusz, a także zagrał w serialu telewizyjnym BBC “Million Dollar Traders”. Obecnie prowadzi akademię “Lex van Dam Trading”, gdzie uczy zarówno nowicjuszy, jak i ekspertów, jak skutecznie inwestować w długim terminie.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk