• Odbierz prezent
Duality Games zapowiada kolejne DLC do Barn Finders i prezentuje wyniki: ponad 100 tysięcy sprzedanych kopii na Steamie!
fot. freepik.com

Barn Finders to bez wątpienia ogromny sukces warszawskiego studia. Produkcja szturmem podbija Steama, 8 miesięcy po premierze przekraczając magiczną barierę 100 tysięcy sprzedanych kopii. Idąc za ciosem, Duality produkuje już drugie pełnoprawne DLC do swojego hitu.

Wydana w czerwcu 2020 roku gra Barn Finders szybko stała się finansowym hitem dla Duality S.A. Świetna sprzedaż premierowa, błyskawiczny zwrot kosztów produkcji, doskonały odbiór społeczności graczy - wszystko to składa się na sukces, którym bez wątpienia jest przekroczenie 100 tysięcy sprzedanych kopii gry
w serwisie Steam. Co więcej, kolejnych 100 tysięcy użytkowników posiada Barn Finders na swojej liście życzeń Steam (Steam Wishlist). To również potwierdza, jak wielkim sukcesem okazała się produkcja.

Sto tysięcy sprzedanych kopii robi wrażenie - przyznaje Tomasz Czajkowski, Producent w Duality S.A.. To efekt zarówno tego, że gra jest po prostu dobra i podoba się odbiorcom, jak też wielu synergicznych działań prowadzonych wokół Barn Finders, od umiejętnej promocji gry na Steamie, przez aktywność reklamową w mediach społecznościowych, aż do odpowiednich przygotowań podejmowanych przy okazji wydarzeń specjalnych - dodaje.

Spółka zapowiedziała również produkcję drugiego już pełnoprawnego DLC do swojego debiutanckiego hitu. Bid Wars w całości poświęcone będzie aukcjom znanym z podstawowej wersji gry - mechanice, która w szczególności przypadła do gustu całej rzeszy graczy.

Pełnoprawny dodatek rozszerzający możliwości rozgrywki opartej na mechanice aukcji jest w dużej mierze naszą odpowiedzią na powtarzające się zapytania graczy dotyczące właśnie aukcji - tłumaczy Michał Szewerniak, Game Director. Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszej społeczności i dostarczyć im rozrywkę, na której najbardziej im zależy - wyjaśnia.

Premiera Bid Wars przewidziana jest na 2022 rok, a już niedługo fani Barn Finders otrzymają DLC Amerykan Dream, pierwsze fabularne rozszerzenie gry.

O Spółce:

Duality S.A. rozpoczęła działalność w branży gier komputerowych w 2017 roku. Spółka utworzona została przez weteranów branży gamingowej i jest częścią grupy PlayWay. Strategia spółki zakłada produkcję, wydawanie i dystrybucję gier o zróżnicowanym klimacie i stylu. Wiodącym tytułem Spółki jest horror Unholy, którego premiera planowana jest na rok 2022. Duality pracuje obecnie nad sześcioma projektami. Spółka przewiduje pokazanie w niedługim czasie kolejnych produkcji, a także rozwijanie działu wydawniczego. Debiut na giełdzie New Connect miał miejsce 24 września 2020 roku.

 


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk