• Odbierz prezent
Draw Distance ma umowę z czołowym wydawcą z Japonii! Vampire The Masquerade – Coteries of New York już wkrótce dostępny na japońskim rynku

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York, najnowsza produkcja notowanego na NewConnect producenta gier wideo – Draw Distance – już wkrótce zadebiutuje na japońskim rynku. Spółka podpisała właśnie umowę z firmą DMM – czołowym wydawcą w Japonii, współpracującym blisko z właścicielem licencji Vampire: The Masquarade – Paradox Interactive. W ramach współpracy DMM będzie odpowiedzialne za wydanie, dystrybucję, lokalizację i marketing Coteries of New York. Data premiery gry w nowej wersji nie jest jeszcze znana.

- Z satysfakcją informujemy, że podpisaliśmy umowę z czołowym wydawcą z Japonii – firmą DMM. W jej ramach nowy partner biznesowy zajmie się przygotowaniem Vampire: The Masquerade – Coteries of New York do dystrybucji w wersji Switch (digital), PS4 (digital i physical) oraz PC (digital przez należący do nich kanał dystrybucji). Dodatkowo wprowadzi grę na japońskie oddziały Nintendo eShop i PS Store oraz zapewni jej ekspozycję w mediach. DMM zajmie się także przygotowaniem japońskiej wersji językowej. Warto podkreślić, że warunki finansowe płynące z umowy są dla nas bardzo satysfakcjonujące – informuje Michał Mielcarek, prezes Draw Distance.

DMM współpracuje blisko z właścicielem licencji Vampire: The Masquerade – Paradox Interactive.

Coteries of New York jest dostępna na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej i Południowej na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. – Jesteśmy zadowoleni z informacji dotyczących sprzedaży Coteries of New York na Switchu i PC. Czekamy na dane sprzedażowe od PlayStation oraz platformy Microsoftu. Wersja na komputery stacjonarne zwróciła nam wszystkie koszty produkcji i marketingu w kilka dni po premierze. Analizując dynamikę zakupu gry na konsole, widzimy że powinniśmy bardzo szybko pokryć wszystkie koszty związane także z przygotowaniem tych wersji – dodaje Michał Mielcarek.

Chodzi o środki, które pokryją w całości wprowadzone do gry poprawki oraz dodatkową zawartości oraz kwotę drugiej transzy zakupu licencji od Paradox Interactive.

Spółka w najbliższym czasie rozpocznie prace nad tłumaczeniami tytułu, aby udostępnić grę w nowych wersjach językowych. Coteries of New York jest dostępna na platformach PC i Mac w wielu sklepach (m.in. Steam, GOG, GreenManGaming, Last Best Offer, Direct2Drive, GamesPlanet, Fanatical, IndieGala, Humble Store). Można ją także kupić na Nintendo eShop, PS Store oraz Xbox Marketplace.

Data premiery Coteries of New York na rynku japońskim nie jest jeszcze znana.

***

O Draw Distance (poprzednio iFun4all)

Draw Distance to niezależny producent gier wideo z Krakowa, specjalizujący się w produkcji multiplatformowych tytułów z gatunku action-adventure. Spółka powstała w 2009 roku, jej największym udziałowcem jest grupa kapitałowa Bloober Team. Najbardziej znaną produkcją studia jest Serial Cleaner. W grudniu 2019 roku odbyła się premiera Vampire: The Masquerade - Coteries of New York w wersji na PC, która w niecały tydzień zwróciła koszty produkcji i marketingu. Od września 2016 Draw Distance notowana jest na rynku NewConnect.

O Paradox Interactive:

Paradox Interactive to wydawca i deweloper gier na komputery osobiste, konsole Xbox One oraz Play Station. Studio z siedzibą w Sztokholmie należy do najpopularniejszych wydawców gier w Europie, a jego produkcje znane są z rozmachu oraz dbałości o detale historyczne. Głównymi gatunkami gier pochodzących ze szwedzkiego studia są strategie oraz RPG. W 2015 roku Paradox Interactive wykupiło firmę White Wolf Publishing, nabywając tym samym prawa do Vampire: The Masquarade.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk