• Odbierz prezent
DRAGO entertainment zapowiada nowe elementy w Airport Contraband – odświeżony zwiastun gry dostępny na Steam

DRAGO entertainment udostępniło kolejny zwiastun symulatora pracownika ochrony lotnisk – Airport Contraband. Spółka zainspirowana sukcesem gry Drug Dealer Simulator zapowiedziała wprowadzenie do tytułu ulepszeń – m.in. tryb kariery, więcej przemytników czy lotnisk z wydarzeniami pandemicznymi. Za wydanie gry odpowiada Movie Games. W czwartym kwartale tego roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

- Na platformie Steam udostępniliśmy właśnie nową odsłonę Airport Contraband. Z uwagi na duże zainteresowanie tym tytułem, zdecydowaliśmy się wprowadzić do gry więcej ulepszeń. Obserwując sukces jaki osiągnęła gra Drug Dealer Simulator, postanowiliśmy w naszym projekcie rozwinąć temat używek. Do gry wprowadzimy więc lotniska w klimacie kolumbijskim, a do samej rozgrywki przemyt narkotyków. – informuje Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment. – Airport Contraband jest również w trakcie kompletnej reorganizacji swojego trybu kariery. Gracz rozpocznie swoją karierę na maleńkim lotnisku w Ameryce Południowej, gdzie przemyt i handel przeniesie aspekt kontrabandy na zupełnie nowy poziom. – dodaje.

Airport Contraband otrzyma również zupełnie nową mechanikę gry i treści związanych z tematem epidemii i pandemii. Wydarzenia te spowodują, że wszystko co dzieje się na lotnisku zostanie zatrzymane i to od decyzji gracza będzie zależała dalsza organizacja portu. – Sytuacja nie będzie prosta. Gracz stanie przed dylematem czy poddać podróżujących kwarantannie i zastosować środki zapobiegawcze, czy zaryzykować i prowadzić działalność lotniska w normalnym trybie. Jedno jest pewne, na pewno znajdą się niezadowoleni pasażerowie. – informuje Lucjan Mikociak, szef DRAGO entertainment. – Mamy nadzieję, że gra zdobędzie wielu miłośników, zarówno lotnictwa, jak i tych, którzy chcą zaznać dreszczyku emocji. – dodaje.

Airport Contaband to jeden z trzech tytułów z gatunku symulatorów, nad którymi aktualnie pracuje spółka. Kolejne tytuły niebawem zostaną ogłoszone. Wydawcą gry jest Movie Games. Środki na produkcję tytułu studio pozyskało z przeprowadzonej w minionym roku kampanii crowdfundingowej. Zapowiedź gry od miesięcy cieszy się dużą popularnością wśród graczy i zajmuje wysokie pozycje na liście życzeń platformy Steam.

Odświeżony zwiastun gry: https://youtu.be/zrx9v8fbesU

DRAGO entertainment w ubiegłym tygodniu zakończyło proces przekształcenia ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, studio aktualnie oczekuje wpisu do KRS. –. Ponadto w czwartym kwartale bieżącego roku planujemy debiut na rynku NewConnect, poprzedzony pierwszą ofertą publiczną akcji. – dodaje prezes spółki.

***

O spółce:

DRAGO entertainment, powstała w 1998 roku w Krakowie. Przez pierwsze lata działalności spółka koncentrowała się na tworzeniu innowacyjnych projektów na zlecenie, które w większości finansowane były przez międzynarodowych wydawców gier. Spółka wzmacniała kompetencje zespołu i budowała profesjonalny team oraz opracowywała własne tytuły, by w 2018 roku podjąć decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. W ten sposób, w grudniu 2018 roku na rynku światowym zadebiutowała gra spółki – Treasure Hunter Simulator. Wydawcą tytułu jest notowana na NewConnect spółka Movie Games. Koszty produkcji, zwróciły się w pierwszej dobie po premierze gry.

Obecnie DRAGO entertainment pracuje nad kilkoma własnymi symulatorami oraz jedną grą średniobudżetową.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk