• Odbierz prezent
Drageus Games wprowadza do sprzedaży Event Horizon: Space Defense na Nintendo Switch i Spirit Roots w wersji na PC

Drageus Games SA, producent i wydawca gier wideo, wprowadza do sprzedaży dwa projekty – Event Horizon: Space Defense w wersji na Nintendo Switch oraz Spirit Roots na PC. Studio jeszcze w grudniu planuje wydanie kolejnych czterech gier na konsole Nintendo Switch.

- Specjalizujemy się w grach dedykowanych popularnej obecnie konsoli Nintendo Switch, ale jesteśmy także producentem i wydawcą gier na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami, w czwartym kwartale 2019 roku wydamy dziesięć tytułów, z czego tylko w grudniu do sprzedaży trafi sześć z nich. Dziś premierę mają gry z naszego portfolio wydawniczego – Event Horizon: Space Defense, w wersji na Nintendo Switch oraz Spirit Roots na komputery stacjonarne (PC) – mówi Radosław Mrowiński, wiceprezes i dyrektor finansowy w Drageus Games.

Drageus Games wprowadza do sprzedaży Event Horizon: Space Defense na Nintendo Switch i Spirit Roots w wersji na PC - 1Event Horizon: Space Defense to połączenie gier typu space-shooter oraz tower defense, zawierających mechaniki walki stylizowanej na gry typu Asteroids. Zadaniem gracza jest obrona i rozwój kosmicznej bazy. Gracz jednocześnie rozbudowuje i ulepsza flotę statków kosmicznych, którymi bierze udział
w walkach.

Gracz ma do dyspozycji:

• Ponad 100 unikalnych statków kosmicznych do wyboru

• Nieograniczoną liczbę ulepszeń statków oraz bazy

Link do Nintendo: https://www.nintendo.com/games/detail/event-horizon-space-defense-switch/

Drageus Games wprowadza do sprzedaży Event Horizon: Space Defense na Nintendo Switch i Spirit Roots w wersji na PC - 2Spirit Roots to rodzinna, dwuwymiarowa gra platformowa, rozgrywająca się w baśniowym świecie będącym zlepkiem pozostałości kilku planet. Gra posiada przykuwającą, pełną kolorów grafikę. Do dyspozycji gracza przygotowano pięćdziesiąt poziomów, występujących w pięciu nastrojowych światach, cechujących się unikalną mechaniką, a także nietuzinkowymi przeciwnikami.

Link do karty Steam: https://store.steampowered.com/app/779950/Spirit_Roots/

- Flagowym tytułem Drageus Games jest Tactical Mind, gra strategiczna, która cały czas cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Gra wymaga od użytkowników taktycznego myślenia oraz sprytu – informuje Radosław Mrowiński. – W nowym roku szykujemy dla graczy ciekawe tytuły, których wydanie planujemy już w pierwszym kwartale. Do końca marca planujemy wydać cztery gry.
– informuje Łukasz Mitan, prezes zarządu Drageus Games.

Drageus Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier, zarówno własnych jak i gier innych developerów na konsolę Nintendo Switch oraz komputery stacjonarne. Od 2017 roku, czyli od początku działalności spółki, do końca grudnia tego roku studio osiągnie liczbę 21 gier wydanych na platformie Nintendo Switch. Cztery z nich stanowią autorskie projekty spółki, pozostałe zostały stworzone przez producentów zewnętrznych.

Produkty Drageus Games sprzedawane są na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej.
W szczególności studio wydaje gry za pośrednictwem dedykowanych platform dystrybucyjnych
– Nintendo Switch, Steam.

O spółce:

Drageus Games SA prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier zarówno własnych jak i gier innych autorów na konsolę Nintendo Switch oraz komputery stacjonarne.
Spółka istnieje od 2017 roku.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk