• Odbierz prezent
Dom Maklerski X-Trade Brokers S.A. (XTB) na czele rankingu Bloomberga

Dział Analiz XTB, którym kieruje dr Przemysław Kwiecień CFA, ponownie zajął pierwsze miejsce w zestawieniu renomowanej agencji informacyjnej Bloomberg w klasyfikacji najtrafniejszych prognoz kursów walut dla regionu EMEA, wyprzedzając takie instytucje jak Erste Group Bank, Lloyds Bank czy JPMorgan Chase. Ranking został sporządzony na koniec drugiego kwartału 2018 roku i obejmuje dokładność prognoz za okres ostatnich czterech kwartałów (od czerwca 2017 do czerwca 2018 roku).


Dom Maklerski X-Trade Brokers S.A. na czele rankingu Bloomberga
Region EMEA (Europe, Middle East, Africa) obejmuje rynki z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, zaś główne waluty to polski złoty (PLN), czeska korona (CZK), węgierski forint (HUF), rumuńska lej (RON), turecka lira (TRY), południowoafrykański rand (ZAR) oraz rosyjski rubel (RUB) – tłumaczy szef zespołu analiz XTB. Wszystkie wymienione waluty, za wyjątkiem rosyjskiego rubla, są dostępne w ofercie XTB, z którą możesz zapoznać się na stronie: https://www.xtb.com/pl/oferta.

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

Dział Analiz XTB codziennie dostarcza swoim klientom aktualne analizy i komentarze dotyczące wydarzeń z globalnych i lokalnych rynków. Są one sporządzane nie tylko dla walut, ale także dla indeksów giełdowych, surowców czy kryptowalut. Możesz się z nimi zapoznać pod linkiem: https://www.xtb.com/pl/analizy-rynkowe/wiadomosci-rynkowe.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk