• Odbierz prezent
Dolar USD/PLN ubija dołek na wykresie. Za nim kurs euro, funta i franka. Kursy walut w czwartkowy wieczór

Kończy się 11 dzień kwietnia. Sprawdźmy późnym wieczorem jak kształtują się główne kursy walut dolara, euro, funta i franka szwajcarskiego do polskiego złotego. Wygląda na to, że w każdym przypadku waluty uformowały dołek i odbiły sie w górę.

Chcesz zarabiać na swoich analizach, ideach, komentarzach? 

SPRAWDŹ

 

Kurs dolara do złotego USD/PLN

Kurs dolara w czwartkowy wieczór znajduje się na poziomie 3,8040 złotego. Dla porównania kurs dolara dzisiaj rano znajdował się około 1 grosz niżej niż obecnie. Wróciliśmy w okolice linii średniej kroczącej. Dla spekulantów obstawiających spadki może się ten poziom okazać doskonałem miejscem do zajęcia krótkich pozycji. Ale pamiętajcie, że sytuacja może się diametralnie zmienić w momencie przebicia średniej kroczącej w górę. Czy tak się stanie? Sprawdzimy już jutro rano.

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4
Wykres kursu dolara do złotego na interwale H4

Kurs euro do złotego EUR/PLN

Kurs euro kończy 11 dzień kwietnia na poziomie 4,283 złotego. Również i w tym przypadku został uformowany dołek. Wygląda na to, że poziom 4,27 złotego pozostaje dalej niepokonany. Czy przed nami większa korekta, np. do poziomu 4,30 złotego? Niewykluczone, sytuację na kursie euro do złotego będziemy sprawdzać codziennie, dlatego nic was napewno nie ominie.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4
Wykres kursu euro do złotego na interwale H4

Kurs funta do złotego GBP/PLN

Kurs funta tak samo nie chce spadać. W czwartkowy wieczór ląduje na poziomie 4,966 złotego. Jest to o około 0,5 grosza niżej nież o poranku, ale dalej nad dołkiem uformowanym na poziomie 4,95 złotego.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta do złotego na interwale H4

Kurs franka do złotego CHF/PLN

Kurs franka w czwartkowy wieczór zamyka się na poziomie  3,792 złotego.  Jest to około 1,5 grosza wyżej niż dołek, który został uformowany na kursie franka w ostatnich godzinach. Do średniej kroczącej pozostaje jeszcze około 1 grosza, dlatego bardzo możliwe, że w nocy będziemy mieli test czerwonej linii średniej kroczącej na wykresie kursu franka. Czy rzeczywiście będzie on miał miejsce? Sprawdzimy już za kilka godzin!

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4
Wykres kursu franka do złotego na interwale H4

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Julia Zagórska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Głównie zajmuje się analizą wpływu wydarzeń makroekonomicznych na sytuację na rynku. Aktywny trader Forex od 2013 roku. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk