• Odbierz prezent
Kursy walut o poranku. Dolar przebija 3,80. Euro po 4,33. Funt i frank w górę!

Sprawdźmy jak kształtują się główne kursy walut - dolara euro funta i franka we wtorkowy poranek.

Kurs dolara do złotego USDPLN

Dzisiaj o poranku kurs dolara do polskiego złotego wynosi 3,80. Jesteśmy ciekawi czy już dzisiaj uda się przetestować szczyt sprzed kilkudziesięciu dni w okolicach 3,84. Jak widać po wykresie szansa na atak jest.

Wykres dzienny kursu dolara do złotego USDPLN
Wykres dzienny kursu dolara do złotego USDPLN

Magazyn: Manipulacje na giełdzie

Manipulacje na giełdzie
W tym wydaniu m.in. szczery wywiad o spekulacji z osobą, która nielegalnie zarządzała kapitałem. Poruszamy tematy kryzysów finansowych oraz manipulacji na rynkach. Zamów już teraz wydanie 15 magazyn FXMAG. 
Czytaj

Kurs euro do złotego EURPLN

Dzisiaj 15 min przed godziną 8:00 za jednego euro trzeba zapłacić aż 4,33 złotego. Jesteśmy świadkami wybicia się w górę kursu euro z trójkąta symetrycznego, co może sugerować dalsze umacnianie się waluty europejskiej.

Wykres dzienny kursu euro do złotego EURPLN
Wykres dzienny kursu euro do złotego EURPLN

Kurs funta do złotego GBPPLN

Tak jak w przypadku dolara i euro kurs funta również zwyżkuje. Aktualny kurs funta o poranku to 4,87. W przypadku tego kursu walutowego widzimy, że retest poziomu 4,85 był udany i cena z powrotem powróciła w okolice 4,87. Do szczyty sprzed kilkunastu dni pozostało jeszcze ponad 7 groszy.

Wykres dzienny kursu funta do złotego GBPPLN
Wykres dzienny kursu funta do złotego GBPPLN

Kurs franka do złotego CHFPLN

Kilka minut przed godziną 8:00 kurs franka do złotego wynosi 3,796. Od minimum ustalonego ponad tydzień temu cena wzrosła już o ponad 7 groszy. Box OB - overbalance nie został naruszony, dlatego scenariusz pro wzrostowy jest dalej jak najbardziej aktualny.

Wykres dzienny kursu franka do złotego CHFPLN
Wykres dzienny kursu franka do złotego CHFPLN

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk