• Odbierz prezent
Dolar nowozelandzki (NZD), dolar kanadyjski (CAD), (funt GBP) i jen (JPY) zyskują względem dolara USD

W środę najmocniejszą walutą jest dolar nowozelandzki (NZD). Jak kształtują się kursy pozostałych głównych walut do dolara amerykańskiego (USD) na rynku Forex wieczorową porą?

 

Kurs dolara nowozelandzkiego NZD/USD

W środę w godzinach wieczornych najmocniejszą walutą spośród głównych walut jest dolar nowozelandzki. Kurs dolara nowozelandzkiego do dolara amerykańskiego (NZD/USD) najmniej wynosił 0,6875w godzinach nocnych, a najwięcej 0,6945 po godzinie 19. Po godzinie 20 kurs NZD/USD wynosi 0,6938, co stanowi wzrost o 0,64% względem poprzedniego poziomu odniesienia.

 Wykres kursu dolara NZD do dolara USD

Wykres kursu dolara nowozelandzkiego do dolara amerykańskiego (NZD/USD)

 

Kurs dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD)

Dolar kanadyjski też dzisiaj zyskuje względem dolara amerykańskiego. Kurs dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD) najwięcej wynosił 1,3117 w godzinach nocnych, a najmniej 1,3034 przed godziną 20. Po godzinie 20 kurs USD/CAD wynosi 1,3039. Tym samym dolar amerykański traci 0,47% względem kanadyjskiej waluty.

 Wykres kursu dolara USD do dolara CAD

Wykres kursu dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego USD/CAD

 

Kurs dolara do jena (USD/JPY)

Jen japoński też dzisiaj zyskuje względem amerykańskiej waluty. Kurs dolara do jena (USD/JPY) najwięcej wynosił 104,19 w godzinach nocnych, a najmniej 103,65 przed godziną 17. Po godzinie 20 kurs dolara do jena (USD/JPY) wynosi 103,80. Tym samym dolar traci 0,37% względem japońskiej waluty.

 Wykres kursu dolara do jena USD/JPY

Wykres kursu dolara do jena USD/JPY

 

Kurs funta (GBP/USD) lekko w górę, frank i euro bez większych zmian

Funt lekko zyskuje względem amerykańskiej waluty. Po godzinie 10 kurs funta do dolara (GBP/USD) wynosi 1,3286, co stanowi wzrost o 0,32%. Dolar australijski zyskuje 0,30% względem amerykańskiej waluty. W tym momencie kurs dolara australijskiego do dolara amerykańskiego (AUD/USD) wynosi 0,7322. Kursy euro i franka oscylują w okolicach poprzedniego poziomu względem dolara amerykańskiego. W tej chwili kurs euro do dolara (EUR/USD) wynosi 1,1867, a dolara do franka (USD/CHF) 0,9102.

 Finviz.com

Źródło: Finviz.com

 

Notowania: NZDUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/NZDUSD/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk