• Sklep
  • Odbierz prezent
Dolar dalej w górę. Jest już po 3,78 złotego. Sprawdzamy też kurs euro, funta i franka w czwartek 7 lutego 2019r.

Mamy dzisiaj 7 dzień lutego 2019r. Sprawdźmy o poranku na jakim poziomie zatrzymały się główne kursy walut, dolara, euro, funta i franka w stosunku do polskiego złotego.

 

Chcesz zarabiać na swoich analizach, ideach, komentarzach? 

SPRAWDŹ

Kurs dolara USDPLN

Kurs dolara dzisiaj o poranku, kilkanaście minut przed godziną 8:00 wynosi 3,78. W porównaniu do dnia wczorajszego, gdzie mieliśmy kurs dolara na poziomie 3,77 jest to wzrost o cały 1 grosz. Widać, że kondycja dolara amerykańskiego jest bardzo dobra. Obecnie udało się dolarowi przebić górne ograniczenie korekty 1:1 i jak tak dalej pójdzie będziemy świadkami ataku na poziom 3,80. Jesteśmy ciekawi kiedy i czy w ogóle!

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4
Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4

Kurs euro EURPLN

Kurs euro dzisiaj o poranku wynosi około 4,29 i jest to praktycznie identyczny kurs euro jaki mieliśmy wczorai i przedwczoraj. Aktualnie jest to najstabilniejszy główny kurs walutowy w stosunku do polskiego złotego.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4
Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4

Kurs funta GBPPLN

Kurs funta dzisiaj o poranku wynosi 4,89 i w porównaniu do dnia wczorajszego, gdy za jednego funta trzeba było zapłacić 4,875 i jest to o 1,5 grosza więcej. W przypadku ruchu w górę najbliższy opór jaki kurs funta będzie musiał pokonać to 4,90.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4

Kurs franka CHFPLN

Kurs franka od wczoraj trzyma się na tym samym poziomie. Za jednego franka szwajcarskiego kilkanaście minut przed godziną 8:00 trzeba zapłacić 3,77. Jest to praktycznie ten sam kurs co wczoraj. Od dołka sprzed kilku dni jesteśmy już 4 grosze wyżej. Zgodnie z wczorajszymi informacjami, jesteśmy na poziomie, gdzie może uaktywnić się podaż zgodnie z Zasadą Zmiany Biegunów (ZZB).

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4
Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk