• Odbierz prezent
Dolar australijski (AUD) wymiata! Kursy funta, euro i dolara nowozelandzkiego też w górę! Dolar USD cienko przędzie

Jak kształtują się kursy głównych walut wieczorową porą? Jak prezentują się poszczególne waluty na tle dolara amerykańskiego?

 

Kurs dolara australijskiego AUD/USD

W poniedziałek najmocniejszą walutą jest dolar australijski, którego kurs pnie się w górę względem amerykańskiej waluty. Kurs dolara australijskiego do dolara amerykańskiego (AUD/USD) najmniej wynosił 0,7855 w godzinach porannych, a najwięcej 0,7929 po godzinie 20. Przed godziną 22 kurs AUD/USD wynosi 0,7814, co stanowi wzrost o 0,59% względem poprzedniego poziomu odniesienia.

 Wykres kursu dolara AUD do dolara USD

Wykres kursu dolara australijskiego do dolara amerykańskiego AUD/USD

 

Kurs dolara nowozelandzkiego NZD/USD

Dolar nowozelandzki też umacnia się względem dolara amerykańskiego. Kurs dolara nowozelandzkiego do dolara amerykańskiego NZD/USD najmniej wynosił 0,7281 w godzinach porannych, a najwięcej 0,7343 po godzinie 20. Przed godziną 22 kurs NZD/USD wynosi 0,7325, co stanowi wzrost o 0,44% względem poprzedniego poziomu odniesienia.

 Wykres kursu dolara NZD do dolara USD

Wykres kursu dolara nowozelandzkiego do dolara amerykańskiego NZD/USD

 

Kurs funta do dolara (GBP/USD)

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku funta brytyjskiego. Za jednego funta najmniej płacono 1,3980 USD w godzinach porannych, a najwięcej 1,4085 USD około godziny 19. Przed godziną 22 kurs funta do dolara (GBP/USD) wynosi 1,4062. Tym samym funt zyskuje 0,43% wobec amerykańskiej waluty.

 Wykres kursu funta do dolara GBP/USD

Wykres kursu funta do dolara GBP/USD

 

Kurs euro do dolara (EUR/USD)

Kurs najpopularniejszej pary walutowej – euro do dolara (EUR/USD) też dzisiaj pnie się w górę. Za jedno euro najmniej płacono 1,2091 USD przed godziną 10, a najwięcej 1,2169 USD w okolicach godziny 20. Przed godziną 22 kurs EUR/USD wynosi 1,2152, co stanowi wzrost o 0,31%.

 Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

 

Kursy jena, franka i dolara kanadyjskiego

Jen japoński też umacnia się względem amerykańskiej waluty. Przed godziną 22 za jednego dolara płacimy 105,07 JPY. Kursy franka i dolara kanadyjskiego oscylują w okolicach poprzednich poziomów odniesienia względem dolara amerykańskiego. Przed godziną 22 kurs dolara do franka (USD/CHF) wynosi 0,8964, a dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD) 1,2618.

Finviz.com 22 luty

Źródło: Finviz.com

 

Notowania: AUDUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/AUDUSD/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk