• Odbierz prezent
DLC Astro Bears będzie miało swoją premierę 15 stycznia 2021

SONKA, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w portowaniu gier na Nintendo Switch i inne konsole, podała dokładną datę premiery dodatku do gry Astro Bears. DLC do najlepszej imprezowej gry na Nintendo Switch zostanie zaprezentowany 15 stycznia 2021. Będzie on dostępny na rynku amerykańskim i europejskim w cenie odpowiednio 2,99 USD i 2,99 EUR.

- 15 stycznia udostępnimy graczom dodatek do Astro Bears. Na bieżąco zbieraliśmy od nich feedback, dlatego jednocześnie z DLC wydamy darmowe patche do gry, które wprowadzą wiele usprawnień. Z kolei DLC na rynku azjatyckim zostanie wydane już z bazową wersją gry, za co odpowiada nasz lokalny partner. – komentuje Rafał Sankowski, Prezes Zarządu SONKA.

DLC “Non-Bears” dodaje dwie nowe postacie: Diego oraz Lyptusa, które zostały wyłonione w konkursie dla graczy na najlepszy projekt Kosmicznego Niedźwiadka. Więcej informacji o DLC dostępne jest na http://sonkagames.com/games/astro-bears-dlc/ oraz na stronie z wynikami konkursu http://sonkagames.com/diy-astro-bears-results/

Astro Bears to przyjemna i prosta gra, która została okrzyknięta najlepszą grą imprezową na Nintendo Switch. To pierwsza autorska gra Sonki, która okazała się dużym hitem.

 

************

O SONKA:

SONKA to notowana na NewConnect spółka założona przez PlayWay, QubicGames, Rafała Sankowskiego i Bartosza Moniewskiego. Specjalizuje się w portowaniu gier na Nintendo Switch i inne konsole. Realizuje także produkcje własne oraz prowadzi działalność wydawniczą. Model biznesowy SONKI zakłada przede wszystkim portowanie gier. Powoduje to wysoką rentowność projektów, gdyż ich koszt jest znacząco niższy od wydatków związanych z tworzenia własnych gier. Dodatkowo, dzięki obecności w akcjonariacie PlayWay i Qubic Games, SONKA ma stały dostęp do projektów możliwych do przeportowania.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk