• Odbierz prezent
Dlaczego warto oglądać na żywo tegoroczny Masterclass?

Drogi Inwestorze, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w największej konferencji online dla inwestorów - XTB Trading Masterclass. To już V edycja, podczas której będziesz mieć okazję poznać 11 wybitnych ekspertów, a wraz z nimi różne strategie i odmienne podejścia do inwestowania.

Dlaczego warto oglądać na żywo tegoroczny Masterclass?

  • 11 inwestorów i traderów opowie o swoich strategiach inwestycyjnych - krótko- i długoterminowych.
  • Poruszymy kwestię instrumentów, którymi warto zainteresować się w najbliższych miesiącach i latach.
  • Odbędzie się debata ekonomiczna z udziałem Tradera21, dr Przemysława Kwietnia, dr Jacka Bartosiaka oraz prof. Krzysztofa Piecha. Nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania: Czy masowy dodruk pieniądza musi doprowadzić do wzrostu inflacji? Czy zbliża się największy kryzys gospodarczy od lat? Czy upadek dolara jest naprawdę możliwy?

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Transmisja online rozpocznie się 23 października o godz. 10:00.

Zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje:

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk