• Odbierz prezent
Dlaczego techniki Fibonacciego działają na kryptowalutach?

W szeroko pojętej Analizie Technicznej możemy wyróżnić wiele podejść, technik i narzędzi, które stosowane są przez zawodowych Traderów. Zakładając, że to do tematu podchodzimy racjonalnie (a nie emocjonalnie), to w trakcie budowania jakiejkolwiek strategii inwestycyjnej w naszej głowie pojawią się zazwyczaj dwa zasadnicze pytania: jaka będzie oczekiwana skuteczność naszej strategii, a także jak wejść w rynek z największą precyzją? Z pomocą przychodzą techniki Fibonacciego – w mojej ocenie jedne z najbardziej precyzyjnych technik, jakie istnieją.

Od ponad 10 lat posługuję się narzędziami Fibonacciego. W 2007 roku zdałem sobie sprawę z tego, że rynek jest fraktalny, czyli powtarzalny. Praktycznie na każdym płynnym instrumencie (a takim bez wątpienia jest bitcoin) jesteśmy w stanie zaobserwować pewne pojawiające się schematy i formacje. Umiejętna analiza wykresu jest w stanie dostarczyć nam wielu informacji, których na pierwszy rzut oka nie widać (np. na wykresie liniowym

Artykuł jest dostępny dla czytelników magazynu FXMAG.

Chcesz uzyskać dostęp do artykułu?


Łukasz Fijołek

Pomysłodawca oraz założyciel serwisów FxParkiet.pl i FiboTeamSchool.pl. Ekspert w dziedzinie formacji harmonicznych oraz technik Fibonacciego. Na rynku Forex od ponad 10 lat.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk