• Odbierz prezent
Dino i Pepco. Co się dziś wydarzyło na GPW?
fot. freepik.com

Obie ze spółek wchodzą w skład indeksu WIG20, są notowane na Warszawskiej giełdzie na rynku podstawowym, jako podmioty sektora “artykuły codziennego użytku”. Przyglądniemy się dziś wyżej wymienionym: sprawdzimy historię spółek, najważniejsze informacje, podstawowe dane oraz dzisiejszej i archiwalne notowania. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z treścią materiału. 

 

Spółka Dino: działalność, opis spółki, notowania, kurs akcji i podsumowanie dzisiejszej sesji

Dino jest to jedna z polskich spółek akcyjnych, działalność opiera się na prowadzeniu sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Podmiot funkcjonuje na rynku od roku 1999, siedziba mieści się w miejscowości Krotoszyn. Dino jest spółką notowaną na GPW w Warszawie na rynku podstawowym, w systemie notowań ciągłych, wchodzi także w skład warszawskiego indeksu WIG20. Sieć sklepów została utworzona przez Tomasza Biernackiego, który jest posiadaczem większościowego pakietu akcji spółki. Notowania i dane po zakończeniu dzisiejszej sesji

Poniżej zamieszczona została tabelka, w której odszukasz takie dane jak: kurs otwarcia, teoretyczny kurs otwarcia, kurs zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę oraz zmianę procentową kursu na przestrzeni dnia dzisiejszego.

 

Nazwa spółki

Spółka Dino

Kurs otwarcia

308

Teoretyczny kurs otwarcia

296.6

Kurs zamknięcia

296.6

Najwyższy kurs

308

Najniższy kurs

288.2

Zmiana procentowa

-3.41908

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania Dino, po zakończeniu sesji.

 

 

Spółka Pepco: opis, historia, notowania, podsumowanie sesji

 

Pepco jest to europejska sieć sklepów, przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż produktów ofertowych, takich jak odzież, obuwie oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Firma została utworzona w roku 1999, jako oddział brytyjskiego Brown&Jackson. Spółka od roku 2021 jest notowania na warszawskiej giełdzie, na rynku podstawowym w systemie notowań ciągłych, jest również częścią warszawskiego indeksu WIG20. 

 

Notowania i dane po zakończeniu dzisiejszej sesji

 

Poniższa tabelka prezentuje najważniejsze dane i notowania spółki.

 

Nazwa spółki

Spółka Pepco

Kurs otwarcia

37.4

Teoretyczny kurs otwarcia

35.72

Kurs zamknięcia

35.72

Najwyższy kurs

37.4

Najniższy kurs

35.1

Zmiana procentowa

-3.19783

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania Pepco po zakończeniu sesji.


Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk