• Odbierz prezent
DiNapoli Virtual Conference!

Już w sobotę 9 maja 2020 odbędzie się bezpłatna konferencja online, na której wystąpią praktycy oraz eksperci w zakresie technik DiNapolego.

Skuteczność zastosowania tych technik w handlu na giełdach niejednokrotnie zdała egzamin ale najważniejszy przeszła w ostatnich miesiącach. Dzięki wyprzedzającemu ich charakterowi stosujący ją inwestorzy byli w stanie ustrzec się wyprzedaży jaka dotknęła rynki finansowe już w lutym’20. Co więcej; wielu z nich dała szansę na podążanie za rynkiem i realizację ponadprzeciętnych zysków. I to na różnych rynkach; rynkach akcji, indeksów akcji czy rynkach surowców.

Jeżeli tylko szukasz nowych umiejętności albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat masz jedyną tego rodzaju szansę.

Podczas DiNapoli Virtual Conference będziesz miał okazję zobaczyć i usłyszeć praktyków i ekspertów w zakresie technik DiNapolego. Wystąpią:

Piotr Grela, Tomasz Augustynowicz, Paweł Besler, Michał Tys, Piotr Piasek oraz... gość specjalny! Każdy z prelegentów jest ekspertem w swojej dziedzinie i chętnie przekaże swoją wiedzę uczestnikom konferencji.

Wyprzedź rynek dzięki tym technikom transakcyjnym. Zadbaj sam o własne inwestycje.
I co zupełnie wyjątkowe; zobacz jak wykorzystać sztuczną inteligencję w Poziomach DiNapolego.

DiNapoli Virtual Conference to wydarzenie pełne praktycznej wiedzy.
Skorzystaj z niej, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Link do zapisu:
https://dvc.poziomydinapolego.pl/


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk