• Odbierz prezent
Detalion Games zaprezentował Medieval Machines Bulider na platformie Steam

Detalion Games, notowany na NewConnect producent gier z Grupy PlayWay, przedstawia Medieval Machines Builder, czyli symulator budowania maszyn oblężniczych. Prace nad tytułem już ruszyły, a zapowiedź gry dostępna jest na platformie Steam.

Dzięki Medieval Machines Bulider każdy będzie mógł przenieść się do średniowiecza i za pomocą zebranych wcześniej, dostępnych w tamtych czasach surowców, tworzyć niszczycielskie urządzenia.

- Liczymy na duże zainteresowanie tytułem Medieval Machines Builder. Prace nad grą już trwają, zakładamy, że premiera symulatora odbędzie się na początku 2022 roku – komentuje Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Równolegle spółka pracuje nad grą Chernobyl: 1986. To gra strategiczna bazująca na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w ukraińskiej elektrowni. Zadaniem gracza będzie zapanowanie nad skutkami eksplozji reaktora jądrowego i niedopuszczenie do kolejnego wybuchu.

Na ostatniej prostej przed premierą jest flagowy projekt Detalion Games - Nemezis: Mysterious Journey III. Ze względu na rozpoczęcie rozmów z potencjalnym partnerem biznesowym, który zainteresowany jest rozwojem tej gry, spółka podjęła decyzję o przesunięciu premiery gry do czasu zakończenia negocjacji. Zaangażowanie nowego partnera może mieć istotny wpływ na sprzedaż gry, ze względu na jego szeroką sieć kontaktów.

O SPÓŁCE:

Detalion Games to notowany na NewConnect producent gier z Grupy PlayWay. Kluczową osobą w spółce jest Roland Pantoła, uważany za prekursora polskiej sceny gamingowej, współzałożyciel studia Detalion odpowiadającego za takie gry, jak Schizm czy Reah. Aktualnie Detalion Games pracuje nad grą Nemezis: Mysterious Journey III, która jest na ostatniej prostej przed premierą oraz nad grą Chernobyl: 1986. Równolegle spółka prowadzi działania w zakresie preprodukcji gier z gatunku symulatorów.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk