• Odbierz prezent
Detalion Games na NewConnect już 29 grudnia

Znamy już datę debiutu giełdowego spółki z branży gier – Detalion Games. Spółka zadebiutuje na rynku NewConnect 29 grudnia.

 

W ostatnim czasie poinformowano, że Detalion Games zadebiutuje na rynku NewConnect 29 grudnia. Spółka jest producentem gier z Grupy PlayWay. Do obrotu trafi 1 mln akcji serii A, 500.000 akcji serii B, 250.000 akcji serii C i 250.000 akcji serii D. 

Pod koniec października spółka Detalion Games informowała, że złożyła dokument informacyjny na GPW i jeszcze w tym roku zamierza zadebiutować na rynku NewConnect. W kwietniu tego roku spółka pozyskała w ramach kampanii crowdinvestingowej 1,4 mln zł. Środki z emisji zostały przeznaczone na wydatki związane z produkcją i marketingiem gry Nemesis: Mysterious Journey III oraz dalszy rozwój działalności produkcyjnej w zakresie nowych tytułów.

Flagowym projektem Detalion Games jest gra przygodowo-logiczna Nemesis: Mysterious Journey III. W fabule gry dwoje turystów zostaje wplątanych w tajemniczą intrygę. Premiera Nemesis jest planowana na I kwartał 2021 r.

Jednocześnie spółka pracuje nad grami z gatunku symulatorów. Model biznesowy spółki zakłada premiery co najmniej dwóch tytułów rocznie.


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk