• Odbierz prezent
Demolish Games S.A. rozpoczyna II transzę emisji akcji. Spółka chce pozyskać 0,5 mln zł na produkcję nowych gier
fot. freepik.com

Demolish Games S.A., producent gier z gatunku symulatorów na PC, rozpoczął dziś drugą transzę oferty publicznej w związku z emisją nowych akcji. Zapis na akcje w transzy crowdinvestingowej mogą złożyć wszyscy zainteresowani. Celem spółki jest pozyskanie 0,5 mln zł na nowe produkcje. Dom Maklerski INC S.A. wykonuje na rzecz Demolish Games usługę oferowania akcji. Do końca br. Spółka planuje wprowadzić akcje do obrotu na rynku NewConnect.

- Rozpoczęliśmy dziś drugą transzę oferty publicznej akcji Demolish Games, skierowaną do wszystkich zainteresowanych inwestorów. W tej transzy, podobnie jak w pierwszej, chcemy pozyskać 0,5 mln zł. Mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć sukces i również teraz osiągniemy wyznaczony cel. Środki przeznaczymy na produkcję nowych tytułów. Mamy wiele pomysłów na produkcję i wydawnictwo gier niskobudżetowych o dużym potencjale sprzedażowym. Środki pozyskane z emisji umożliwią nam realizację planów – mówi Paweł Dywelski, prezes zarządu Demolish Games S.A. 

Jednorazowy zapis na akcje Spółki w ramach drugiej transzy nie może przekroczyć 15 tys. zł. Od 22 lutego na platformie CrowdConnect.pl oraz stronie https://demolish-games.com/ dostępne są informacje o akcjach oraz warunkach składania zapisów na akcje wraz z dokumentem ofertowym.

- Naszym celem jest dywersyfikacja działalności i wydawanie 3-5 gier rocznie, w tym 2 tworzonych przez własne zespoły. Chcemy zbudować różnorodne portfolio, w którym pojawią się tytuły z wielu gatunków. Aktualnie skupiamy się nad naszą autorską produkcją i prowadzimy rekrutację do drugiego zespołu, który będzie odpowiedzialny za nowe projekty. Chcemy zaskoczyć graczy nowościami w rozgrywce Demolish & Build 2022, pracujemy, m.in. nad jej mechaniką i oprawą wizualną. Gra Demolish & Build 2017 sprzedała się w nakładzie ok. 40 tys. egzemplarzy na platformie Steam i zgromadziła 73 proc. pozytywnych opinii. Demolish & Build 2018 w wersji na PC kupiło ok. 115 tys. osób, z czego ponad 7 tys. nabyło ją od momentu przejęcia przez nas gry. Liczę, że powtórzymy sukces poprzednich serii – dodaje Paweł Dywelski.

W ramach rozgrywki Demolish & Build gracz wciela się w rolę kierownika firmy budowlanej, przyjmuje i wykonuje zlecenia na wyburzenia, zatrudnia personel, obsługuje maszyny budowlane oraz kupuje posiadłości. Premiera tytułu Demolish & Build 2022 planowana jest na przełomie 2021 i 2022 roku.

Demolish Games jest właścicielem tytułów Demolish & Build 2017, Demolish & Build 2018 oraz Car Demolition Clicker. Demolish and Build 2018 do tej pory była dostępna na konsolach Switch i Xbox. Studio przygotowuje wersję na PlayStation oraz VR. Spółka zleciła również port Demolish and Build 2017 na wszystkie konsole.

Wykonawca jest na ostatnim etapie prac nad Car Demolition Clicker na konsole Nintendo Switch. Premiera tytułu na tym nośniku odbędzie się w br. Podczas rozgrywki gracz zdobywa pieniądze poprzez niszczenie pojazdów.

Trzy projekty Demolish Games, tzn. Explosive Demolition Simulator, WW2 Underground oraz Malone in Nightmares, są w fazie preprodukcji. Studio planuje udostępnić pierwsze zwiastuny gier Malone in Nigthmares oraz WW2 Underground do końca I kw. br.

Wersje gier na komputery wyda Demolish Games, na konsole – Ultimate Games S.A., główny akcjonariusz Spółki.

Demolish Games do końca br. zamierza wprowadzić akcje do obrotu na rynku NewConnect. Spółka nie planuje kolejnej emisji akcji poprzedzającej debiut.

***

O spółce:

Demolish Games S.A. to spółka z grupy Ultimate Games, która specjalizuje się w produkcji gier z gatunku symulatorów. Studio koncentruje się na projektach z popularnej serii Demolish & Build. Największym projektem studia jest Demolish & Build 2022.

Demolish Games planuje wejść na NewConnect przed końcem 2021 roku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk