• Odbierz prezent
Demo This is the Zodiac Speaking od Punch Punk Games z 800 tys. wyświetleń na kanale znanego youtubera w niecałą dobę!

Punch Punk Games, producent gier o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z narracją i filmowym stylem, autor nagradzanej wielokrotnie gry Apocalipsis. Harry at the end of the world, udostępnił na platformie Steam darmowe demo autorskiej produkcji This is the Zodiac Speaking. Na demo zareagował popularny youtuber, Seán William McLoughlin, znany jako Jacksepticeye. Jego kanał ma 24 mln subskrybentów i jest sklasyfikowany jako najczęściej subskrybowany w Irlandii. W ciągu 15 godzin od publikacji, wideo z recenzją demo gry o tajemniczym amerykańskim seryjnym mordercy, osiągnęło ponad 800 tys. wyświetleń. Premiera gry planowana jest na 24 września br. Tytuł zadebiutuje jednocześnie w wersji na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC i Mac i będzie dostępny na platformach cyfrowej dystrybucji. Wydawcą This is the Zodiac Speaking jest spółka Klabater.

- This is the Zodiac Speaking to wysmakowana wizualnie i oparta na faktach historia śledztwa w sprawie nieuchwytnego i jednego z najbardziej tajemniczych seryjnych morderców w historii USA, Zodiaka. Zdecydowaliśmy się na tym etapie zaprezentować wersję pokazową gry, która dostępna jest dla zalogowanych użytkowników na naszym koncie Steam. Licząc na feedback od graczy niezwykle pozytywnie zaskoczyła nas reakcja irlandzkiego youtubera, znanego jako Jacksepticeye. Wideo, podczas którego recenzuje grę na swoim kanale YouTube, ma już ponad 800 tys. wyświetleń, a minęło zaledwie kilkanaście godzin od publikacji – mówi Krzysztof Grudziński, prezes Punch Punk Games. – Zachęcam do obejrzenia recenzji i pobrania demo na naszym koncie Steam. Mamy nadzieję, że będzie to intrygujący przedsmak tego, co czeka na nas w pełnej wersji gry – dodaje.

Gra oferuje dwa detektywistyczne tryby rozgrywki zawierające elementy psychologicznego profilowania mordercy według autentycznych wykorzystywanych przez psychologów policyjnych metod. Pierwszy – dla zaawansowanych graczy – łączy elementy narracyjne z elementami akcji i skradanki. Drugi – detektywistyczny – skupia się na samej opowieści, przypadnie do gustu graczom preferującym wolniejsze tempo rozgrywki. Autentyzmu dodają wiernie odwzorowane sceny zbrodni, odtworzone na podstawie oryginalnych materiałów amerykańskiej policji i oryginalna szata graficzna nawiązująca stylistyką do lat 60-tych i 70-tych. To od wyborów fabularnych gracza zależeć będzie zakończenie – dostępne są bowiem trzy scenariusze. W nastrój tajemniczości z nutą niepewności wprowadzają odbiorcę oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa A_GIMa i scenariusz stworzony we współpracy z laureatem nagrody Nike Łukaszem Orbitowskim

– Ujęcie historii Zodiaka w grze to dla nas ciekawe wyzwanie. Mamy świadomość, że na jego temat ukazało się już wiele filmów i książek. Uważam jednak, że rozrywka, w której sami jesteśmy w centrum wydarzeń zmienia nasz sposób odbioru, dlatego też mamy nadzieję, że uda nam się przyciągnąć do tej przygody dużą społeczność graczy. To z całą pewnością będzie dla nich interesujące doświadczenie - mówi szef Punch Punk Games.

Już teraz grę można dodać do wishlisty tutaj:

https://store.steampowered.com/app/907710/This_is_the_Zodiac_Speaking/?l=polish


Zobacz teaser: https://youtu.be/5StW5YDCzNE

Recenzja demo This is the Zodiac Speaking na kanale jacksepticeye:
https://www.youtube.com/watch?v=wq_3IPmemFo

Pobierz demo: https://store.steampowered.com/app/907710/This_is_the_Zodiac_Speaking/

O Punch Punk Games:

Punch Punk Games – studio założone w 2016 roku, które koncentruje się na grach o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z silną narracją i filmowym stylem opowiadania. Celem PPG jest zbudowanie studia klasy Indie Premium. Debiutancka produkcja studia – Apocalipsis – Harry at the end of the world, została wyróżniona, m.in. przez prestiżowy Guardian, jako jedna z 10 najciekawszych gier Indie na świecie w 2017 roku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk