• Odbierz prezent
Deja vu na spółce CD Projekt

Kilka dni temu prezentowaliśmy zaskakującą transakcję pakietową do której doszło na akcjach spółki CD Projekt. Największa zagadka związana była z ceną, po której do niej doszło. Transakcja zawarta była po kursie 558,60 zł czyli o ponad 35% wyższym, niż dostępny w notowaniach podczas sesji giełdowej. Jednak na tym nie koniec niespodzianek…

Znowu to samo!

Wczoraj mieliśmy do czynienia z kolejną pakietówką, która ponownie miała tą samą cenę oraz wolumen.

 CDR pakietówka

Źródło: gpw.pl

Zagadka robi się coraz bardziej ciekawa, ale niestety na tym etapie jest trudna do rozwiązania. Zachęcamy do przedstawiania swoich pomysłów w sekcji komentarzy.

Sytuacja techniczna na akcjach CD Projekt

Kurs akcji CD Projekt oscyluje w okolicach 400 zł. Z szerszej perspektywy obecne zatrzymanie wygląda na płaską korektę dotychczasowych dynamicznych wzrostów, z którymi mieliśmy do czynienia od połowy marca. Optymalnym miejscem dołączenia do obozu byków byłby pułap 370 zł. Zejście kursu do tego rejonu utworzyłoby bardzo czytelną konsolidację, z której ewentualne późniejsze wybicie w górę, byłoby jasnym sygnałem kupna.

CDR notowania 

Wykres akcji spółki CD Projekt (5 miesięcy)

Jednocześnie warto nadmienić, iż trwałe zejście poniżej długiego dolnego cienia, czyli poniżej 350 zł, byłoby bardzo klarownym sygnałem ostrzegawczym dla obozu rynkowych byków.

Notowania: CD Projekt SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:CDR/

Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk