• Odbierz prezent
DeGenerals zaprezentował pierwsze materiały z gry U-boat Commander [gaming]

DeGenerals, deweloper gier o tematyce historyczno-militarnej z Grupy Playway, opublikował pierwsze materiały dotyczące kolejnej gry, czyli U-boat Commander. Trailer strategicznego symulatora dowódcy okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej jest już dostępny w sklepie Steam link. Premiera gry planowana jest na III kwartał 2022 r.

- Po niewątpliwie udanej premierze naszej pierwszej produkcji, czyli Tank Mechanic Simulator, chcemy wypłynąć na szerokie wody, nie tylko metaforycznie. Pozostajemy oczywiście w tematyce gier militarnych, jest to obszar na którym się koncentrujemy. Dobrze się w nim czujemy i chcemy kontynuować budowę społeczności wokół tego tematu. Tym razem ślad gąsienic, zmieniamy na kilwater. Chcemy dać graczom U-boat Commander pełne doświadczenie płynące z zarządzania flotą okrętów wojennych – mówi Robert Pietrzko, Prezes Zarządu DeGenerals S.A.

Zadaniem gracza będzie planowanie, synchronizowanie oraz koordynacja ataku statków podwodnych na Alianckie konwoje na oceanie Atlantyckim. Śledzenie maszyn na mapie taktycznej, rekrutacja i optymalizacja pracy załogi, wysyłanie zaszyfrowanych wiadomości Enigmą to tylko część z obowiązków dowódcy okrętu.

- Planujemy przygotować grę na różne platformy, w pierwszej kolejności skupiając się na PC oraz Nintendo Switch. Dużym buforem bezpieczeństwa przy pracach nad produkcją daje nam obecność Grupy Playway, głównego akcjonariusza spółki oraz doświadczonego wydawcy na rynku gamingowym. Wiemy, że możemy liczyć na duże wsparcie w zakresie testowania, wydania gry czy też jej cross promocji – informuje Robert Pietrzko.

Akcje DeGenerals S.A. są obecnie przedmiotem Oferty Publicznej. Zapisy na akcje przyjmowane są do 22 stycznia. Proces oferty publicznej akcji DeGenerals S.A. koordynuje Dom Maklerski INC S.A. Szczegółowe dane o spółce i zapisach na jej akcje, inwestorzy mogą znaleźć na stronie internetowej DM INC S.A. www.dminc.pl, stronie oferującego akcje www.playway.com i stronie spółki www.degenerals.com.

Harmonogram Oferty

Terminy

Publikacja Memorandum Informacyjnego

7 stycznia 2021 r.

Przyjmowanie zapisów

14 - 22 stycznia 2021 r.

Dzień przydziału Akcji

do 27 stycznia 2021 r.

***
O spółce

DeGenerals SA to studio deweloperskie, prowadzące działalność na rynku gier wideo, specjalizujące się w grach historyczno-militarnych o tematyce wojennej. Deweloper silnie współpracuje z Grupą PlayWay SA, w lutym 2020 r. miała miejsce premiera pierwszej produkcji studia, Tank Mechanic Simulator. Gra osiągnęła sukces komercyjny, jest obecnie stale rozwijana i portowana na inne platformy. Studio oprócz planów kontynuacji Tank Mechanic Simulator stale bada kierunki rozwoju kolejnych gier do swojego portfolio. W I półroczu 2021 roku spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk