• Odbierz prezent
Day Trading- dla kogo jest ta strategia?

Krąży bardzo wiele opinii na temat Day Tradingu. Ten rodzaj handlu polegający na zawieraniu i zamykaniu pozycji w trakcie jednej sesji, ma zarówno ogromną ilość zwolenników, jak i przeciwników. Dlaczego tak jest? Właśnie tym tematem zajmiemy się podczas kolejnego webinaru. Postaram się przedstawić jak najwięcej wad i zalet strategii jednosesyjnych, a także zobrazować, dla kogo jest to ciekawe rozwiązanie, a kto powinien się od niego trzymać z daleka. Wirtualne spotkanie odbędzie się 16 czerwca, o godzinie 20:00 i jak zwykle będzie całkowicie bezpłatne. Partnerem webinaru jest broker Orbex.

Day Trading

Zapewne obiło Ci się kiedyś o uszy sformułowanie Day trading. Może nawet zastanawiasz się, czy to byłby dobry sposób inwestycyjny dla Ciebie? Handlowanie w obrębie jednej sesji ma kilka bardzo wartościowych zalet. Niewątpliwie jest nią uniknięcie ryzyka luki na otwarciu kolejnej sesji. Jesteś w stanie się również całkowicie odciąć od rynków finansowych po zakończeniu dniówki. Jednak czy faktycznie jest to strategia, na którą warto postawić. Poruszymy ten temat podczas kolejnego webinaru inwestycyjnego. Pojawią się na nim także konkretne strategie Day Tradingowe.

HARMONOGRAM

20:00-20:20  Na czym polega Day Trading?

20:20-20:30  Czy Day Trading jest dla Ciebie?

20:30-20:50  Strategie Day Tradingowe.

20:40-21:00  Sesja pytań i odpowiedzi

Zapisz się na bezpłatny webinar

Magazyn Inwestor

Co kwartał powstaje nowy numer Magazynu Inwestor, a w nim grubo ponad 100 stron informacji na temat rynków finansowych. Można go nabyć w każdym Empiku oraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prenumeraty, składającej się z 4 egzemplarzy. Decydując się na takie rozwiązanie, znacząco obniża się cena pojedynczego Magazynu.

Przechodzę do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk