• Odbierz prezent
Darmowe 50 PLN od CoinDeal Derivatives do handlu na dźwigni do 50x!

CoinDeal Derivatives - platforma handlu na instrumentach pochodnych niedawno ogłosiła swój wielki start. Z tej okazji dla wszystkich użytkowników została przygotowana atrakcyjna promocja!

CoinDeal Derivatives jeszcze przed startem przygotował dla użytkowników możliwość wypróbowania handlu na derywatywach na wersji DEMO. Każdy użytkownik DEMO otrzymywał na start fikcyjną kwotę pieniędzy, na której mógł nauczyć się jak działa tego typu platforma oraz jak generować zysk całkowicie bez ponoszenia kosztów.

Wersja DEMO cieszyła się tak ogromną popularnością. Giełda postanowiła pójść o krok dalej i dać swoim użytkownikom możliwość generowania prawdziwego zysku bez ponoszenia kosztów, bez ryzyka.

Podczas trwania akcji promocyjnej każdy, kto założy konto na CoinDeal Derivatives otrzyma na start równowartość kwoty 50 PLN w Bitcoinie. Bez dokonywania dodatkowej wpłaty już tą kwotą możemy zacząć handlować i zarabiać prawdziwe pieniądze, które następnie bez problemu można wypłacić na swój prywatny portfel.

Dlaczego CoinDeal Derivatives?

Jest to pierwsza i jedyna platforma na świecie oferująca możliwość handlu do złotówki na parze BTC/PLN. Oprócz tego giełda oferuje nam handel na dźwigni aż do 50x. Oznacza to, że posiadając promocyjne 50zł możemy grać tak jakbyśmy posiadali 2500zł.

Na platformie YouTube można znaleźć pierwsze filmy, które pokazują nam specyfikę i działanie platformy. Zdecydowanie ułatwi to niektórym użytkownikom pierwsze kroki w handlu na CoinDeal Derivatives. 

Warto pamiętać, że sama platforma jest bardzo elastyczna i każdy widoczny element może być dostosowany do naszych przyzwyczajeń i preferencji.


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk