• Odbierz prezent
Czym są ETF-y i jak w nie inwestować? Fundusze ETF notowane na GPW inwestujące na zagranicznych rynkach akcji [Bezpłatny webinar]

8 lutego br. na GPW zadebiutował BETA ETF Nasdaq-100 PLN-Hedged, a zatem obecny czas wydaje się idealny do tego, aby zgłębić tajniki tego rodzaju instrumentów. Na webinarze Tomasz Miziołek będzie mówił dlaczego warto wykorzystać go we własnych inwestycjach oraz omówi następujące zagadnienia:

  • Jaka jest istota funduszu ETF, jego podstawowe zalety oraz ryzyka jakie towarzyszą inwestowaniu w te instrumenty finansowe?
  • Czym jest zjawisko home bias i jakie są jego konsekwencje dla inwestora?
  • Jakie są argumenty za uzupełnieniem portfela inwestycyjnego o inwestycje zagraniczne?
  • Fundusze ETF Lyxora z ekspozycją na rynki zagraniczne notowane na GPW w Warszawie – jaka jest ich podstawowa charakterystyka, dotychczasowe wyniki inwestycyjne?
  • Jakie są powody, dla których warto inwestować w pasywne fundusze inwestujące na rynku amerykańskim?
  • Jaka jest charakterystyka funduszów ETF Beta Securities Poland z ekspozycją na amerykański rynek akcji?

Wydarzenie na facebooku

Tomasz Miziołek posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy akademickiej oraz współpracy z instytucjami polskiego rynku finansowego. Prowadzi badania dotyczące funkcjonowania instytucji finansowych na krajowym i zagranicznym rynku finansowym. W badaniach koncentruje się m. in. na funduszach: inwestycyjnych, emerytalnych oraz ETF. Autor publikacji „Rynek funduszy inwestycyjnych w Polsce” oraz wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych. Współpracował z Izbą Zarządzających Funduszami i Aktywami, na rzecz której przygotowywał analizy eksperckie. Założyciel i redaktor niezależnego serwisu finansowego etf.com.pl.

Spotkanie odbędzie się w środę 24.02 o godzinie 18:00. Zapraszamy!

Rejestracja

 


maklerska.pl

Księgarnia profesjonalnego inwestora giełdowego. Analiza techniczna, analiza fundamentalna, psychologia inwestowania, zarządzanie ryzykiem i wiele innych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk