• Odbierz prezent
 Czym jest rekomendacja giełdowa? Analitycy East Value Research GmbH sugerują kupuj dla akcji spółki Passus SA
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego East Value Research GmbH dla spółki Passus SA Zespół analityczny East Value Research GmbH dnia 2022-08-29 00:00 wystawił rekomendację dla akcji Passus SA. Aktualny kurs akcji utrzymuje się na poziomie 32.4 PLN, a cena docelowa została przewidziana na 51.4 PLN. Autor rekomendacji wystawił zalecenie kupuj.

X

Nazwa spółki

Autor rekomendacji

Data sporządzenia dokumentu

Zalecenia

Cena aktualna akcji

Cena docelowa akcji spółki

Obecna rekomendacja

Passus SA

East Value Research GmbH

2022-08-29 00:00

kupuj

32.4

51.4

Wcześniejsza rekomendacja

Passus SA

East Value Research GmbH

2022-05-16 00:00

kupuj

39.5

58.8

Czym tak naprawde jest w teorii rekomendacja giełdowa?

Z pewnością każdy z Was choć raz spotkał się ze słowem rekomendacja giełdowa. Rekomendacja jest publikacją udostępnianą w określonych odstępach czasowych najczęściej autorstwa analityków domu lub biura maklerskiego, instytucji kredytowej czy innych firm. Publikacja taka powstaje głównie po to, aby pomóc akcjonariuszom dokonać jak najlepszych inwestycji. Nie jest kłamstwem to, że wystawione rekomendacje nie zawsze są trafne, doświadczeni inwestorzy doskonale wiedzą, że aby móc sugerować się zaleceniami należy mieć spore pojęcie o giełdzie i rynkach finansowych. Pełna definicja rekomendacji giełdowej znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Dokument powinna zawierać:

  • wykaz autorów,
  • pełną datę sporządzenia materiału,
  • okres obowiązywania,
  • zapis dotyczący do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • ustalone zasady aktualizacji,
  • oraz analizę biznesu.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk