• Odbierz prezent
Czy zakup konta Old School RuneScape jest bezpieczny?

OSRS jest jedną z najbardziej znanych gier MMORPG, która zabierze Cię do pięknego świata, gdzie znajdziesz tysiące graczy z całego świata. Gra jest dostępna na wielu platformach, w tym na urządzeniach mobilnych. Wydana przez Jagex 22 lutego 2013 roku, zawiera wiele nowych treści do odkrycia.

Za pomocą mechaniki "wskaż i kliknij" możesz sterować ruchem swojej postaci podczas interakcji z postaciami, obiektami i innymi elementami gry, które nie należą do graczy. OSRS obsługuje zarówno darmowe jak i płatne członkostwo. Free-to-play posiada ograniczone funkcje, a pay-to-play daje dostęp do funkcji premium.

Czy nowy gracz powinien kupić konto OSRS?

Nikt nie może zaprzeczyć popularności OSRS i temu, jak rządzi on sercami miłośników MMORPG. Zaczęło się to stawać najgorsze, gdy nie doświadczyłeś odpowiedniej rozgrywki, na którą zasługujesz, ponieważ nie miałeś dostępu do funkcji premium. Jest jeszcze jeden problem - jeśli jesteś nowy w grze, musisz poświęcić dużo czasu na zdobycie OSRS Gold i odblokowanie funkcji premium.

Dlatego wielu graczy woli zakupić konto OSRS trzymając się w bezpiecznej strefie. W tym momencie pojawia się pytanie - czy należy oszczędzać na zakupie konta w przypadku, gdy jesteś nowicjuszem? Jeśli masz w głowie to samo pytanie, pozwól mi odpowiedzieć; byłaby to ryzykowna decyzja, jeśli nie wiesz co robisz. Wiele kont OSRS jest wystawionych na sprzedaż na różnych forach i stronach internetowych, ale większość z nich to oszustwo. Dlatego stworzyliśmy listę wskazówek, o których należy pamiętać przy zakupiekonta OSRS

Unikaj zakupu konta Resold RuneScape

Setki targowisk i stron internetowych są dostępne w Internecie, kupując OSRS od przypadkowych osób, a następnie ustawiając je na sprzedaż jako "Bezpieczne Konta". Należy pamiętać, że typy kont mogą być odzyskane przez osobę, która stworzyła je jako pierwsza. Dlatego zalecamy, aby nie kupować konta od osoby, która kupiła je sama i zawsze wolą Państwo kupić konto od osoby, która je stworzyła.

Unikaj rachunków kupna z krajów, w których znajdują się statki pływające pod banderą.

Z powodu używania botów lub pracowników z krajów trzecich, system antykorupcyjny Jagexa oznaczył walutę jako zaangażowaną w podejrzane działania i zaczął ściśle monitorować. W związku z tym sugerujemy, aby nie kupować żadnego konta OSRS z terytoriów oznaczonych jako "flagowe", ponieważ może to zagrozić Państwa pieniądzom i postępowi oraz doprowadzić do strat. W związku z tym należy znaleźć kogoś, kto będzie grał bezpiecznie w oparciu o terytoria znajdujące się na białej liście.

Odzyskanie konta

Jak wspomniano powyżej, właściciel konta może w każdej chwili przywrócić swoje konto po sprzedaży, bez względu na to, jakie środki ostrożności zostały podjęte podczas transakcji. Dlatego też powinieneś zawsze preferować zakup konta z godnego zaufania źródła, takiego jak Eldorado.gg.

Eldorado.gg jest najlepszym rynkiem i zebrał tysiące pozytywnych opinii oferując swoim użytkownikom najlepsze usługi. Wspomniany rynek zajmuje się obecnie czterema kategoriami, takimi jak Waluty, Pozycje, Usługi wspomagające i Konta.


Julia Zagórska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Głównie zajmuje się analizą wpływu wydarzeń makroekonomicznych na sytuację na rynku. Aktywny trader Forex od 2013 roku. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk