• Odbierz prezent
 Czy warto sugerować się zaleceniami analityków? Co zalecają analitycy Noble Securities DM SA dla akcji Celon Pharma SA?
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego Noble Securities DM SA dla spółki notowanej na giełdzie: Celon Pharma SA Analitycy domu maklerskiego Noble Securities DM SA, dnia 2022-03-16 00:00 wystawili rekomendację dla akcji Celon Pharma SA. Aktualna cena akcji mieści się na poziomie 25.85 PLN, a cena docelowa jest ustalona na 42.2 PLN. Zespół analityczny wystawił zalecenie kupuj.

X

Nazwa spółki, której dotyczy rekomendacja

Sprządzający

Data publikacji dokumentu

Zalecenia analityków

Aktualna cena akcji

CEna docelowa akcji

Obecna rekomendacja

Celon Pharma SA

Noble Securities DM SA

2022-03-16 00:00

kupuj

25.85

42.2

Poprzednia rekomendacja

Celon Pharma SA

Noble Securities DM SA

2021-08-12 00:00

kupuj

39.55

59.4

Czym w teorii jest rekomendacja giełdowa?

Zapewne większość z Was choć raz spotkała się z wspomnianym wyżej pojęciem. Rekomendacja jest to publikowany okresowo dokument najczęściej autorstwa analityków domu lub biura maklerskiego, instytucji kredytowej czy innych firm. Dokument taki powstaje głównie po to, aby wesprzeć akcjonariuszy w dokonywaniu jak najrozsądniejszych operacji. Nie jest kłamstwem to, że wystawione rekomendacje nie zawsze są trafne, trzeba tutaj podkreślić, że aby korzystać z zaleceń trzeba potrafić je odpowiednio ocenić a co za tym idzie mieć wystarczające pojęcie o funkcjonowaniu giełdy i rynku akcji. Definicja rekomendacji giełdowej jest w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Publikacja powinna zawierać:

  • imię i nazwisko osoby sporządzającej tekst,
  • datę publikacji materiału,
  • horyzont czasowy,
  • zapisek dotyczący tego, do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • ustalone zasady aktualizacji,
  • analizę działań danej spółki.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk