• Odbierz prezent
Czy warto inwestować długoterminowo w polskie spółki?

Już w najbliższy wtorek, 24 listopada 2020 roku, o godzinie 20:00, pochylimy się nad polskim rynkiem kapitałowym. Czy warto stworzyć na GPW swój portfel długoterminowy? Właśnie tym tematem zajmiemy się w trakcie wirtualnego spotkania. Partnerem tego wydarzenia będzie broker TICKMILL, dzięki czemu jest ono całkowicie bezpłatne.

GPW- jest tanio, ale czy to wystarczy?

Polska giełda od dawna radzi sobie bardzo słabo. W efekcie, wyceny wielu spółek mogą być atrakcyjne. Jednak czy to wystarczający powód aby je kupować? Właśnie takie pytanie zadaje sobie ogromna grupa inwestorów w naszym kraju. Postaramy się poszukać jak najwięcej argumentów zarówno za, jak i przeciw, aby każdy mógł podjąć własną decyzję w tej sprawie. Podczas tego webinaru przedstawię sytuację wybranych spółek, a także polskiego rynku jako całości.

Zarezerwuj swoje miejsce

Jeżeli nie masz czasu w wyznaczonym terminie, możesz obejrzeć nagranie

Dla wszystkich prenumeratorów Magazynu Inwestor oferujemy bezpłatny dostęp do archiwum dotychczasowych oraz przyszłych webinarów. Jest ich już w bazie około 50, a każdy to minimum godzina merytoryki. Korzystając z kodu WEBINAR, roczna prenumerata (4 ponad 100-stronicowe Magazyny Inwestor) wyniesie jedynie 79,76 zł. Tak atrakcyjna oferta trwa jedynie do końca roku. Później dostęp do nagrań z webinarów będzie zdecydowanie droższy.

PRENUMERATA MAGAZYNU INWESTOR


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk