• Odbierz prezent
Czy Trump utrzyma hossę do wyborów? EBC ignoruje mocne euro

Donald Trump od lipca traci w sondażach i w notowaniach bukmacherów, choć strata ta zmniejszyła się. Na rynku panował konsensus, że hossa będzie trwać przynajmniej do listopada. Oczywistym jest, że Trump będzie chciał utrzymać koniunkturę. Czy uda mu się utrzymać hossę do wyborów?

Na to pytanie szuka odpowiedzi dr Przemysław Kwiecień w dzisiejszej analizie rynków finansowych. Ponadto omówił jeszcze m.in:

  • Zmienność w USA, US100 broni kluczowego wsparcia
  • EBC ignoruje mocne euro, niewielka reakcja rynku
  • Rośnie ryzyko braku porozumienia UE-UK
  • TikTok nie dla Microsoftu, ByteDance ma nadzieję, że sojusz z Oracle wystarczy
  • Bogaty tydzień w kalendarzu - Fed, BoE, Nak Anglii, sporo danych z USA i Chin.

Zapraszamy na cotygodniową analizę rynków z dr Przemysławem Kwietniem.

Oglądaj online:

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk